Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Honnan tudja az ember, hogy...

Honnan tudja az ember, hogy megtalálta önmagát?

Figyelt kérdés
Az embereknek sok korszakuk van. Egyszer ezt szeretik, majd később azt. Egyszer ez az életnézetük, később tán a szöges ellentéte. Véleményem szerint önmagunkat keressük a korszakok váltakozásával. Honnan tudja az ember, hogy megtalálta önmagát?
2012. júl. 4. 02:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintemmezt sosem tudhatjuk. Ha majd eltelik pár év, megkérdezheted önmagad tól, hogy: megtaláltam önmagam? Akkor talán tudsz majd rá válaszolni, ha eléggé magadba nézel.:)
2012. júl. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs. Ha egyszer megtalálta önmagát, és nincs tovább, az stagnálás, amit hanyatlás követ. Én amíg bírom - remélem, hogy a halálomig -, fejlesztem magam olvasással, beszélgetéssel, gondolkozással...
2012. júl. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2012. júl. 4. 15:10
 4/5 anonim ***** válasza:

Onnan tudja, hogy már semmivel kapcsolatban nem érez függést, totálisan szabadnak érzi magát az ember, ráébredve, hogy a korszakok mind mind csak álarcok voltak, melyekbe tévesen kapaszkodott, ugyanis mindent önmagában lel, mindent...ezért is oly "változékonyak" a szakaszok. Felismerve, hogy ami önmaga az eredetileg maradandó.


üdv

27/F

LastOne.Left

2012. júl. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs semmi örök, csak a változás. :)
2012. júl. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!