Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lattam a körböl egy reszletet,...

Lattam a körböl egy reszletet, es azota mindentöl felek. Mit tegyek? (reszlet lent)

Figyelt kérdés
A lenyeg , hogy lattam a kör c. filmböl egy reszletet, es azota neha ram jönnek affele panikrohamok. Tudom, hogy Samara nem letezik :/ es ha tudtam volna, hogy ilyen rosszul reagalok higgyetek el nem neztem volna bele. De mindig felek, neha magam sem tudom, hogy mitöl. 1 even keresztül tartott ez, aztan valahogy kihevertem. Es megnezem egy videot, a valovilagol, es abban is felbukkant. Azota megint felerösödött. Az utolso lapatpot az tette ra, hogy bekesen neztem TV-t, es reklamoztak a horrora akadva 3-at. Persze a reklam azzal kezdödött, hogy a jo öreg baratom, egy lancfüresszel vicsorog a kameraba. Mit tegyek, hgy elmuljon ez az erzes?

2012. júl. 4. 11:18
 1/9 anonim válasza:
Én is jártam így. Például amikor meséltek egy sztorit, és beadták, hogy igaz, két-három hónapig nem bírtam aludni. Amikor eszedbe jut kapcsold be a TV-t, vagy nézz olyat, ami feldob vagy vicces.
2012. júl. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. júl. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
12
2012. júl. 4. 14:58
 4/9 Virágh Attila ***** válasza:

hátha ez segít, így már nem félsz tőle:

[link]

2012. júl. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Át tudnád küldeni annak a részletnek a linkjét youtuben?
2012. júl. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
mármint ide
2012. júl. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Youtubea: szellem a villában.
2012. júl. 9. 08:32
 8/9 anonim válasza:
Hát itt kiadta a valóvilágot de gondolom melyik az. Már én is láttam. Hülyeség. Ezt csak kitalálták. Én is 12 vagyok és nem félek tőle.
2012. aug. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ez is segíthet: [link]
2012. aug. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!