Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Menekültél már el a valóság elől?

Menekültél már el a valóság elől?

Figyelt kérdés
Másnéven: Maradtál inkább a szobádban csak azért mert nme szeretted a kinti "valós" világot?
2009. júl. 10. 02:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én az alvásba menekülök olyankor.Szerintem mindenkinek megvan a maga ˝menekülési útvonala˝,ha rosszul érzi magát lelkileg.
2009. júl. 10. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én általában ezt csinálom...
2009. júl. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is menekülök. Olvasok, írok, rajzolok, nézek valami műsort.

Utálom, hogy az emberek piszkálnak, ha megyek is valahova, és nincs velem a párom, zene fülben, könyv kézben, és akkor nem látom, és nem hallom, hogy mit motyorásznak rólam.

2009. júl. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Folyton azt csinálom... A fizetésem felét benzinre költöm folyton autózom....:((((((
2009. júl. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Hajaj, csak sajnos káros dolgokba menekültem...
2009. júl. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Másfél évig voltam számítógépes játék-függő, de leszoktam róla. Az én drogom ma a valóság, nagyszerűen színes, éles és kegyetlen. Rajzolni csak azért rajzolok, mert a munkám a művészet, olvasni kikapcsolódásképp. Tökéletesen elvagyok menekülés nélkül, erős vagyok és fiatal. Amíg van önbizalmam, semmi nem állhat az utamba.
2009. júl. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én most egész nyárra ezt terveztem be! Fura ezt így kimondani, de nem szeretem az embereket! Oké család barátok persze szeretem őket, csak az idegenek.. Olyasmi érzésem van amikor olyan helyen vagyok ahol sok ismeretlen ember van, mintha félnék és undorom lenne... Iszonyatos 9 hónapjaim vannak, amikor suliba kell járni!! 1600an vagyunk és alig ismerek valakit...Bárhova hívnak elutasítom rohanok haza..Ki se teszem szinte a lábam a szobámból..Nyár, hát imádom a nyarat.. A szobámban töltöm az egészet.. Néha kimegyek napozni! Nyaralni nem járok el, mert félek a vízbe..(balaton, tenger meg ilyenek)

Szóval hát úgy tűnik eléggé menekülök az élet elől..

2009. júl. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

egész kicsi korom óta egy általam elképzelt világban élek. egyedül, de mégsem magányosan. és nekem igy jó. néha tényleg hiányzik egy társ, egy valós ölelés, de tudom, hogy ha ebböl a "világbol" nem szakadok ki, és megyek át a valós életbe, akkor nem lesz... az én világom ridegebb mint a "kinti". sokan mondják, hogy szép vagyok, de nem hiszek nekik, és menekülök a saját világomba, mert nem akarok ilyen lenni amilyen vagyok. ott olyannak tudom magam, amilyen vagyok. elviselhetetlennek, és ocsmánynak. ez az én valóságom. és nem szeretem ha belemásznak...

15L.

2009. júl. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Én régóta menekülök a valóság elől , pedig semmilyen rossz dolog nem történt velem az életben.

Sőt ez már tényleg durva mert énis egész nyáron inkább csak a szobámba lennék.. anya piszkál h miylen lusta vagyok, mamám is folyton ezt mondja de nekem jó itt, mertha kimegyek egyból rossz érzésem lesz.

2009. júl. 11. 20:15
 10/13 anonim ***** válasza:
Én általában játékba menekülök, mert a valóság túlontúl unalmas nekem, bár ez sem tökéletes, mert 10 percenként szól valaki, hogy segítsek neki, mert "ezt a gombot most meg kell-e nyomni?" szintű problémáik vannak.
2009. júl. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!