Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Fiatal vagyok, de mégis...

Fiatal vagyok, de mégis gátlásos és prűd. Hogyan változhatnék meg?

Figyelt kérdés

Lassan 19 éves vagyok és kb 14 évesen pasiztam utoljára.

Ez annak is betudható, hogy lány iskolába járok és csak lány barátaim vannak. De sokszor kerülök olyan társaságba ahova hoznak fiúkat is. Bármikor bepasizhatnék, de bennem akkora gát van, amit éreznek a srácok is. És még csak közeledni sem tudnak felém.

Annyira elutasító a kisugárzásom, pedig nem akarom..

Fogalmam sincs mit csináljak...



2012. jún. 2. 15:15
1 2
 1/19 anonim válasza:
Hat talan mikor legkozelebb olyan alkalmad lesz, hogy fiuk koze mesz, akkor csipd ki magad rendesen es probalj mosolyogni:D Az ha kisse negativ a kisugarzasod de viszont mosolyogsz azzal felkelted a fiuk erdeklodeset, mivel ezt nem tudjak hova tenni.
2012. jún. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 mustafa33 ***** válasza:
Furcsa lesz a válaszom, de először a prűdséget próbáld leküzdeni. Nem mindent egyszerre. Azután majd jön a többi magától. Erre egy hatásos mód, ez lányoknál könyebb is mint fiúknál, menj el egy barátnőddel egy naturista strandra. Nem egyedül! És nem nudistára de kimondottan naturistára és családira. Lányokat beengednek, de kukkolókat és egébb ferdéket általában elzavarnak. Ne érts félre, nem azért ajánlom ezt hogy ott ismerkedj, ne ismerkedj ott, vagyis ne pasiz! Csak a meztelenségel mások előtt (rád néznek, de még annyira sem úgy, mint egy textiles strandon) egy meztelen környezetben lassan elvész a prűdség. Azután a többi gát is lassan átalakul. Ez nem direkt mód és lassú de hatásos.
2012. jún. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Elsőnek: a divat szakmában tevékenykedek, ebből kifolyólag minden alkalmat megragadok a kiöltözésre. De egy kocsmázás nem indokol koktélruhát.

Meg most tényleg.. :D Társaságban vagyok, szórakozunk, nem gyász misén ülök, mosolygok, benne vagyok a társaságban, de attól még árad belőlem a taszító erő. Volt már olyan, hogy megkérdezték mióta vagyok együtt a barátommal. :D Én meg ?! Nincs is barátom.

De megfogadva a tanácsot jobban figyelek a mosolygásra. :)

Megvan a jó szó. Túlságosan távolságtartó vagyok!

Nudizás.. Hogyne.. :D Strandra se megyek.. :D Jobban szeretem magam fehéren. És nem is igazán szeretnék meztelenkedni. Kevésbé radikálisabb megoldásokra gondoltam.

2012. jún. 3. 00:35
 4/19 mustafa33 ***** válasza:
Bocs ha helytelen volt a javaslat, ez amolyann fóbia negáló terápia.
2012. jún. 3. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Magadat kell elfogadnod először.
2012. jún. 3. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 GhostRider3 ***** válasza:
miért vagy gátlásos és mitől tartod magad prűdnek? nem egyszerűen önbizalomhiányod van? lehet hogy bemeséled magadnak a taszítást meg a gátat.
2012. jún. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Ezt másoknál is fent tartom. Előtérbe helyezem a régi értékeket, konzervatív vagyok. Ha egy barátnőm lotyóskodik társaságban attól is undorodom, és abban a pillanatban igen is lenézem, és attól végképp undorodom, amikor túlontúl rám nyomulnak a férfiak. Ugyan is én nem egy tulajdon tárgy vagyok amit mindenki kénye-kedve szerint tapizhat, becézhet, összenyálazhat.

Nem régiben a társaságomban fontos esemény után össze ültünk italozni, megünnepeltük sikereinket és össze ismerkedtünk pár sráccal. Barátnőmnek tartós párkapcsolata volt, még is ennek a halál ismeretlen srácnak az ölében vergődött. Másnap kimutattam nem tetszésemet, mire megkaptam a prűd jelzőt.


Úgy gondoltam minél érettebb, idősebb egy fiú/férfi, annál inkább toleránsabb és elfogadja az én értékrendemet. De időről időre egyre kevésbé hiszek ebben.


Próbálom tágítani a tűréshatáromat, de eddig nem sikerült.

Fogalmam sincs milyen praktikákat vezethetnék be az életembe, hogy nyíltabb legyek az új emberekre, és megfelelően kezeljem a szituációkat.


Azt pedig, hogy nincs elég önbizalmam mindenki azonnal kijelentheti, mivel 4 éve közöm nem volt az ellenkező nemhez. Szóval ez magától értetődik.

Elég kritikus pillanatok, amikor bele nézek a tükörbe és nem értem mi a baj, mert szép vagyok. (ez nem egoizmus, csak éppen nálam 1000x csúnyább lányoknak stabil kapcsolatuk van)És ha itt az alkalom, akkor sem közeledik hozzám senki. Mert kisugárzásból taszítom az embereket.

2012. jún. 3. 19:07
 8/19 mustafa33 ***** válasza:
Most már értem mit értettem félre. Ez nem prűdség. Valami más a baj. Netán a szexuális orientáció? Akár látensen? Vagy egyszerűen aszexuális vagy? Elemezdezeket is magadban. Vagy általánosan ez emberektől irtózol, ha belépnek a te " fizikai intim szférádba", az "én burokba"? Az hogy nem tűröd más egyén behatolását egy bizonyos körülötted képzelt körön belül? Ez a tudattalanban rejtőzik. Vizsgáld vissza életed egészen a kora gyerekkorig és valahol ott lesz az ok egy kellemetlen élményben. Ha ezt feltárod magad előtt, könnyebb leküzdeni a kialakult emberfóbiát. De lehet más fóbia is. Mély elemzés kell.
2012. jún. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

:D :D Hát azt kétlem. :D Akkor nem írtam volna ki a kérdést. Rohadtul idegesít és folyamatos szenvedés tárgya, hogy nincs senkim.

Oké tegyük fel spirituális utazáson megyek keresztül feltárom magamban, hogy áá 2005.április 22.-én a Pisti csúnyán nézett rám.

Utána mit csináljak?

Attól még, hogy megvan honnan kezdődött "semmi se nem" fog változni.

2012. jún. 3. 20:07
 10/19 mustafa33 ***** válasza:
Bocs, nem sértegetni akarlak, de lehetz hogy csak simán "útálatos" vagy (viselkedésben)?
2012. jún. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!