Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért találom ki sokszor a...

Miért találom ki sokszor a barátom szavait, gondolatait?

Figyelt kérdés
Nos van egy barátom. 1 éve se ismerjük egymást kb de ku*va jóbavagyunk. Nos az lenne a kérdésem, hogy szokszor kitaláljuk egymás szavait illetve gondolatait és ezen gondolkoztunk már. Az is előfordul, hogy egyszerre csinálunk néhány dolgot. Pl.: nem írunk 10percig egymásra kb és pont ugyanakkor írunk egymásra azután a 10 perc után. Nemtudtam máshogy megfogalmazni a kérdésemet, szóval jó lenne ha valaki kielégítő választ tudna adni! Köszönöm előre is! 14/F

2012. júl. 5. 22:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a Jedi erővel akaratotokon kívül irányítjátok egymás gondolatait, és a saját gondolatotok nem is saját, csak annak tűnnek? És ezért tűnik úgy, mintha gondolatolvasók lennétek? Whoaaaaaa!

Véletlen nem Obi-Wan a nved?

2012. júl. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
jólvan .... ilyen kommentekkel ne bombázzatok többet.. megy a lefele mutató kéz azért is ;)
2012. júl. 5. 22:40
 3/6 anonim ***** válasza:

Semmi misztikum nincs ebben, mivel rengeteget vagytok együtt, gondolom érdeklődési körötök is hasonló, ezért átveszitek egymás szokásait. Plusz a véletlen is közrejátszik.

Ha már ilyen jól kitaláljátok egymás mondanivalóját, akkor biztosan tudtok telepatikus úton beszélgetni, nem kell az áramot fogyasztani, ez mondjuk egy pozitívum ebben az esetben.


Én is ismertem 1 ilyen embert, akit azóta már elsodort az élet.

2012. júl. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem te vagy az orákulum.

http://www.youtube.com/watch?v=ui01fT_PiNA

2012. júl. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
lehet ő a skizofrén kivetülésed mint pl ami a Harcosok klubja filmben volt.
2012. júl. 6. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az agyhullámaitok szinkronizálódtak.
2012. júl. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!