Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan változtassak az életemen?

Hogyan változtassak az életemen?

Figyelt kérdés

Sokáig nem szerettem társaságba járni, mert alacsony volt az önbecsülésem.


Azóta sok mindenben változtam, csak az a gond, hogy most ott tartok, hogy a többi normális ember ki tudta alakítani a baráti körét, akivel el tud járni szórakozni, lányokkal ismerkedni. Nekem meg igazából két-három "barátom" van, de semelyikkel sem tudnék elmenni szórakozni egyéb okok miatt.


Csak azért mert fel bennem a kérdés, mert vágynék egy komoly párkapcsolatra.


Komoly válaszokat kérek, azt kérlek ne tanácsoljátok, hogy járjak el szórakozni/ismerkedni, mert fentebb leírtam, hogy miért nem tudok. Gondolom egyedül senki sem szívesen jár el bárhová is.


Köszönöm!


2012. júl. 6. 11:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok.Hol laksz?Ha esetleg Szombathelyen, keress meg!
2012. júl. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Már bocs, de nem szórakozóhelyen lehet csak ismerkedni. Társkeresőzz akkor neten, oda haverok se kellenek. Járj netes fórumokra, kapcoslódj be a beszélgetésekbe. Munkahelyed nincs? Iskolába nem jársz? Ott is vannak emberek, lehet barátkozni, ismerkedni.
2012. júl. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A netes fórumokat,chateket, társkeresőket - ha nem viszed élőre a dolgot - nem fognak változtatni az életeden...
2012. júl. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja,ismerkedj a neten,hogy az élőben ismerkedést még jobban hanyagold.Szerintem vedd rá magad,hogy elmégy ide-oda egyedül,ha a haverjaid nem olyanok.Olyan spontán alakulnak jó kis ismerettségek,hogy csoda! Mondjuk sajna rosszak is. :)
2012. júl. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A netes társkeresőzést kihagynám. Nincsenek jó tapasztalataim onnan.


De majd megpróbálok valahogy nyitni az emberek felé, mondjuk fórumokkal.


Első: nem szombathelyi vagyok.

2012. júl. 6. 11:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Fórum,vagy társkereső egy kutya.Személyesen csináld,mert az internet személytelen szar ehhez. Mondok egy példát: cigizel? Ha igen,akkor mondjuk elmégy egy parkba,ahol látod,hogy fiatalok vannak és beszélgetnek,elvannak.Kérsz tőlük tüzet,ez már beszélgetés kezdemény.Mutasd ki,hogy ráérsz,nem odarohanni,tűz és elrohanni.Időzz velük kicsit,szidd a meleget,vagy nyiss valami közös témával,onnan meg már adja magát.Vagy valami ilyesmi.
2012. júl. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Neten haverkodás érdekel? :D

Merre laksz? Korod? Írj privátot ^^

17F

2012. júl. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!