Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit kezdhetnék magammal?

Mit kezdhetnék magammal?

Figyelt kérdés

33 évesen itthon lakok és munkahelyem sincs mert errefelé egyszerűen nincs. Faterom világ életében keresztbe tett nekem hogy ne tudjak elmenni máshova dolgozni hanem maradjak az ő cégénél de gyűlölöm a cégét, ráadásul csőd szélén van és hitelből tartja fent.

Kimennék dolgozni csak a többi magyar aki kijutott az hamar hátat fordít az embernek és attól boldog ha a másik a padlón van. Tanulom a nyelvet de annyira még nem tudok németül hogy állásinterjúra menjek.

Ha valaki tudna segíteni akár úgy hogy csak nyelvet tudjak kint tanulni azt valahogy meghálálnám mert akkor legalább kijutnék és könnyebben tudnék tanulni és előbb utóbb nekem való állást találnom.


2012. júl. 9. 22:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Te ez szakasztott rám illik.Még a kor is stimmel.
2012. júl. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Akkor te se szeretsz otthon lakni gondolom.

Már attól begörcsöl a gyomrom mikor hazajövök.

Szeretnék új életet kezdeni.

2012. júl. 9. 22:40
 3/8 anonim ***** válasza:
é még fiatal, mindössze 20 éves vagyok, most végeztem a tanulmánnyal, )szakmunkás) és nem találok munkát, ideges vagyok, munkaügyi ugyan küldött állásról papírt, (aszfaltozás, nonprofit zrt, közút...) Anyám azt mondja, ott szinte csak a legalja megy, aki végkép nem talál munkát, testvérem azt akarja tanuljak tovább, jobb életet szeretne nekem tudni, ahogy én is, de érettségi is jól. Érdeklődj, internet stb, jönne, (ugye a ráépülő OKJ_s szakképesítések végett) Majdcsak lesz vmi 20 éves vagyok... nem világ vége... Hallottam fiatal lányról, aki 17 évesen ment ki nyelvet tanulni, és már 10 éve kint él Angliában. ezt találtam most így [link] SOk Sokert kívánok, én magam előadásokon, hallottam emberekről, akiknek sikerült elérniük azt, mind tanulásban, mint élet többi területén amit ők maguk sem hittek... Minden fejben dől el. tényleg. Ha akarat van, és hit, meggyőződés, Agykontrollt tudnám ide sorolni, de sokak csak legyintenek, tényleg van alapja működő, önfejlesztés, felnőttek is árnak, diákok is... Ha az embernek van pénze, (felnőtt sem annyira vészes árban) egyszer mindenképp megéri elmenni. Mert amit ott adnak át, és ha azt az ember használja... Én mindenképp részt veszek, egy tanfolyamon, ha lesz keresetem.
2012. júl. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mármint nincs érettségim, de jól jönne,... elnézést a mondatbeli hibákért
2012. júl. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Megtudhatnám a cég nevét?
2012. júl. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ennek jobban utánajárok. Bocs de nem szívesen mondanám meg a céget mert régebben országosan is szállítottunk. Autóalkatrész gyártással foglalkozunk.
2012. júl. 9. 23:52
 7/8 anonim ***** válasza:
Értem, ezzel tudtam segíteni:)
2012. júl. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ahogy nézem jól megkérik az árát a nyelvtanulásnak.

Én itthon tanulom és közbe keresek munkát kint hogy igazából kint tanuljam meg.

2012. júl. 10. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!