Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kezdhetnék magammal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdhetnék magammal?

Figyelt kérdés

Legjobb barátomról tudni kell, h az a tipikus piszkosul jóképű gyerek, akibe az egész suli/környék/ország bele volt zúgva mindig.

Aztán én meg nem mondom, hogy csúnya vagyok, de ha ő ott volt, sz*arba se néztek a lányok.

Aztán hiába volt azért nekem is egy-két lány, ez eléggé rombolta az önbizalmam,elég csendes, visszahúzódó lettem.

Aztán szerencsére gyorsan meguntam a banánt,elkezdtem konditerembe járni, boxolni, divatos ruhákba járni, chatre feljártam beszélgetni csak, hogy jobban megismerjem őket, próbáltam a személyiségem fejleszteni.

Aztán ma már elmondhatom, hogy meg van a "gyümölcse", de az a baj, hogy igazából rájöttem, hogy ez csak álarc, nem önmagam vagyok.

Szimplán tudom mi kell a nőknek, én megadom, de egy-két esténél tovább nem jutunk, mert egyre kevésbé megy a színjáték, aztán mikor előjön a visszahúzódó énem a lányok azt gondolják, hogy velük van a baj, hogy koptatni akarom őket.

Ez meg így nagyon nem jó, mert szeretnék már egy barátnőt, de ha mégse veszi fel, akkor idővel panaszkodik, hogy hová lett az a férfi, akit az elején megismert.

Én meg csak stresszelek ezerrel:S


2011. ápr. 26. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbálj meg kezdettől "álarc" nélkül ismerkedni. Vedd vissza az eredeti énedet. A külsőd már megvan hozzá.
2011. ápr. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

De az egy kuka.

Nem vagyok egyáltalán beszédes, az meg elég rosszul jön le, hogy az elején úgy megdumálom, hogy csak pislog, aztán a kövi találkozón meg csak vagyok magamnak, mint egy kuka.

Ha meg az elején is az lennék akkor tuti nem is állna velem szóba senki.

2011. ápr. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hopssssz, nem jó felhasználóval léptem be:P
2011. ápr. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem XD elnézzük :P
2011. ápr. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy az az "éned" is szerethető, és arra az "éned"-re olyan lányok fognak bukni, akik tényleg bejönnek neked!


Az én párom kb így volt régebben, próbálta adni a nagymenőt, meg minden, és próbált hozzám közeledni, én meg néztem, h na ez meg mit akar tőlem... Aztán előjött az igazi személyisége és rájöttem, hogy mennyire hozzám való:)


Látom a két személyiségednek külön felhasználóneve is van:)

2011. ápr. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!