Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit kezdhetnék magammal ilyen...

Mit kezdhetnék magammal ilyen ocsmány testalkattal? :S képek

Figyelt kérdés

Egyrészt elég nagy zsírpárna van az alhasamon, de a látvány szerintem nagyon ellentmondásos. Minden esetre ronda. Két kép fekve (úgy hangsúlyosabb és hát strandon lefekszem, nem tudom mit gondolnak rólam ? ) a másik csak simán állva. Vélemény? 23 éves vagyok és voltam már 15kgmal több is... (bocs a díszítésért)


[link]

[link]

[link]


2011. jún. 2. 18:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
szerintem azt fogják gondolni: azta! -.-'
2011. jún. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Viszonylagos hogy mit nevezünk nagynak.Szerintem normális testalkatod van.A nagy nem itt kezdődik.Biztos lehetne szálkásitani még de nem hiszem h emiatt megbámulnának.
2011. jún. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
62%

Azt a k*rvaaaa!!

Hogy mersz ilyen dagadék képet feltenni magadról netre???

2011. jún. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
53%
szerintem a képeken behúzod a hasad becsapva ezzel magadat és akik itt válaszolgatnak :D ámmit tudnál tenni? szerinted? sport és megfelelő étkezés mindenen segít... ám annyira nagyon nem vagy zsíros disznaj
2011. jún. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
már évek óta kisebb nagyobb kihagyásokkal a fogyókúra körül forgok. elég sokat dolgoztam és vért izzadtam azért hogy lemenjen 15kg. azért kérdeztem mert a sors fintora hogy a bordáim kiállnak a legutáltabb részemen meg még mindig ott fityeg. nem húzom be a hasam.
2011. jún. 2. 18:55
 6/21 anonim ***** válasza:
53%

Biztos nem?:O csak mert nagyon úgy tűnik, amint látom másnak is

Am meg az ocsmány nem itt kezdődik és sztem ezt te is jól tudod..

2011. jún. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
tényleg nem. az még rosszabbul néz ki. én már csak tudom. egyébként a mellkasom hogy húznám be? nem a hasam a lényeg azt tudom hogy nagyobb mint akarom! ez a kérdés első mondata!
2011. jún. 2. 19:08
 8/21 anonim ***** válasza:

Nézd, az én hasam is hasonló volt, fogytam, és azt értem el vele, hogy bár már nincs ott az a "fityegős hájrész" de a csípőcsontom és a bordáim durván kiállnak. Szerintem ez alkati sajátosság.


Talán ha tornával fogytam volna, akkor szebb lenne. Neked még nem késő, talán meg kellene próbálnod. Amúgy sztem tényleg ne húzod be a hasad, nekem is hasonlóan nézett ki a fogyás előtt.

2011. jún. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
ha fekszel és beszivod a levegöt akkor kisebbnek látszik, amugy szerintem normális a hasad, pár felülést azért csinálhatnál :)
2011. jún. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
teljesen normáis
2011. jún. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!