Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem érzek semmit?

Miért nem érzek semmit?

Figyelt kérdés
már 22 éves vagyok,de még mindíg nem tortént velem semmi olyan amiért érdemes lenne mosolyognom,vagy épp sírnom..voltak barátnoim,egy pofára is ejtett,szar volt 1-2 hónapig aztán mintha nem is létezett volna..barátaim jonnek-mennek,sosincs állandó társam..nem hiányzik senki,itthon a családi kornyezet sem az igazi..szinte szoluk nélkul nottem fel,nem tudok senkihez kotodni..amikor facebookon látom a sok szomorú kiírást,mindíg eszembe jut hogy nekem nincs olyan ember akiért képes lennék olyasmit kiírni..eszembe sem jutna..most is van barátnom,de már most érzem hogy ha szétmennénk nem hiányozna..nem is érdekelne hogy van-e vagy nincs.. mi a baj velem? :(

2012. júl. 10. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Olyanokkal barátkozol,akik számodra nem érdekes. Valószínűleg önbizalomhiányod van és azt hiszed érdekes izgalmas emberekkel nem beszélgethetsz,mert úgyse állnának szóba veled. Ezt tudom elképzelni.
2012. júl. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
4 éve onbizalomhiány miatt kezdtem el tornázni..azóta teljesen átalakult a testem,és a lelkem is,nem parázok apróságokon..a csajok tobbségének bejovok,mint kulsoleg mint stílusban is..haverok azok meg..hát azok meg olyanok hogy mindig van valaki,aki villogni akar a gyúrósokkal,mármint az én partymmal.. szóval az onbizalomhiány az nem áll fenn,elégedett vagyok magammal,bizonyos kereteken belul persze
2012. júl. 10. 15:33
 3/5 anonim ***** válasza:
2012. júl. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


Vagy ezt olvasd el (ez magyar változat szóval néhány helyen lehet hogy rosszul fordított) [link]

2012. júl. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2-szer linkeltem be ugyanazt :D

Nem baj csak gondoltam leírom.

2012. júl. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!