Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Parfümöt akarok venni csak...

Parfümöt akarok venni csak nem tudom hogy ezek közül melyik a legjobb ami nagyon tartós és olyan hogy ha elmegyek valaki mellett akkor egyből megcsapja az illat :D Szerintetek?

Figyelt kérdés

Coco Chanel: [link]

Versace: [link]

Nina Ricci és Hugo Boss

Ezek közül szerintetek melyik a legjobb?



2012. júl. 14. 13:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nina Ricciből, és Hugo Bossból melyik? Van elég sok féle.


A Coco M. és Bright Christal mindkettő nagyon kellemes illat, de hihetetlenül elcsépelt tucat, minden második lánynak ez van.

Nina Ricciből a Love in Paris, vagy a Premier Jour a jó szerintem.

Az a piros alma formájú szintén tucatillat.

Hugo Bossból egyik se tetszik.

2012. júl. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszi az ötleteket. És a Chanel No 5 milyen? Jobb illatú mint a Madamoiselle?
2012. júl. 14. 14:25
 3/16 A kérdező kommentje:
Jajj egyszer jöttem kifele a Müllerből és megláttam egy cuki alma formájú parfümöt. Megszagoltam és hihetetlen jó illata volt. De már siettem így nem néztem meg milyen márkájú. Nem piros vagy rózsaszín színű alma volt hanem minta volt rajta szóval nem átlátszó és egy nagyobb alma volt. Az is Nina Ricci vagy az más?
2012. júl. 14. 14:28
 4/16 anonim ***** válasza:

Van egy új, mintás alma, fehér, és kis képekkel. Az is ennek egy változata.


Chanel No 5 nem való annak, aki Mademoiselle-re vagy B.Christalra vágyik. Az egy nagyon komoly illat, ahhoz meg kell érni, és sokaknak nem is tetszik, mert nagyon régies.

2012. júl. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

bvlgari: au the blanc

[link]

2012. júl. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
5-ös, az nagyon jó illat, de neki túl fiús lesz. Aki a Coco M-t kedveli, az valami csajszis parfümöt szeretne, nem hiszem, hogy ez a kifinomult uniszex beváltaná a reményeit. ez után nem forognak a fiúk.
2012. júl. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Coco madenoiselle nagyon csajszis parfüm, csak ajánlani tudom. Erős is, fini is, minden meg van benne. Ha Versace-ben gondolkodsz, akkor a cristal noyr-t ajánlanám, no az aztán tényleg nagyon erős, és tartós, vigyázni kell az adagolásával! Ha még nagyon fiatal vagy, inkább a Madenoiselle!
2012. júl. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Meg kell érni haha XD Ezen jót kacagtam. Úgy kezeltek mintha kis tini lennék és a koromat se tudjátok :) Ha nem tudsz valamit akkor ne okoskodj ;) Amúgy 20 vagyok. Nem olyan parfümöt akarok amitől megfordulnak a pasik utánam.. valamit félreértelmeztél. Olyat akarok hogy tartós legyen, 1-2 fújás elég legyen egy napra és ha elmegyek BÁRKI mellett érezze tehát olyan illata legyen.

Utolsó: köszi :)

2012. júl. 17. 22:28
 9/16 anonim ***** válasza:
45%

Bocsánat, kérdező, hogy tininek hittelek. A kérdésed helyesírása egy mai 15 évesre vallott.


Másrészt nem jellemző, hogy aki a fenti két illatot kedveli (környezetemben a 25 alattiakon érzem őket), az No 5-öt is szeretné.


Harmadrészt, véleményt mondtam, és válaszoltam a kérdésedre, nem pedig okoskodtam.

2012. júl. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
15 évesre vallott? Mégpedig miért? Hol van helyesírási hiba? Írd le. Nem mintha ezzel megbántottál volna mert nem nagyon érdekelsz :D Amúgy meg azt hiszel amit akarsz :D Idegenek véleménye nem nagyon hat meg főleg hogy NEM IS ISMERNEK :) Elég elviselhetetlen személy lehetsz :D
2012. júl. 18. 19:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!