Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Melyik nyelvet lenne a legjobb...

Melyik nyelvet lenne a legjobb tanulni angol mellett?

Figyelt kérdés
Melyik nyelv:a spanyol,farncia,olasz vagy a német lenne a legjobb?
2012. febr. 1. 19:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
francia, vagy német
2012. febr. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem a spanyol vagy a német, de inkább válasz tetszés szerint, mert ezek a nyelvek kb. ugyananyit érnek.
2012. febr. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
59%
A spanyol és az olasz divatnyelvek de mire mész velük? Ha megnézed az álláshirdetéseket az angol mellé legtöbbször a németet, franciát vagy oroszt kérnek.
2012. febr. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
35%
Spanyol divatnyelv!? A világ 2. legtöbb helyen beszélt nyelve.
2012. febr. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
35%
Akkor úgy kérdezem Európában Spanyolországon kivül mire mész vele? Ha latinamerikába mész ott nyilván jól jön, mivel ott beszélik a legtöbben.
2012. febr. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Igen,végülis én is a spanyolon gondolkodtam,de végülis mindegyik tetszik :D
2012. febr. 1. 19:54
 7/17 anonim ***** válasza:
59%

én olaszt tanulok, és szerintem angol tudással könnyen tanulható nyelv, sok a hasonló szó.

a német egy nehéz nyelv, az alapokat nagyon meg kell tanulni, és minden szóhoz hozzá kell tanulni a névelőjét.

a francia egy gusztustalan nyelv...

a spanyol szerintem egy jó választás, sok helyen hasznosítható, és eszméletlen szép hangzása van, sajnos annyira nem vagyok otthon benne, mint szeretnék, de olasztudással nagyjából már boldogulni lehet a spanyolul beszélőkkel is.

2012. febr. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
61%
A nem németet anyanyelvként beszélő nyugat európai országok egyetemein az első helyen a rangsorban az angol, a második helyen a német és a harmadik helyen ömlesztve a francia, spanyol, olasz, stb. áll, és a negyedik helyen a kisebb országok nyelvei és a szláv nyelvek. Ez azt jelenti, hogy először megtanulásra ajánlják az angolt, utána a németet, majd célszerű választani egyet a harmadik, és csak miután azt is megtanultad, egyet a negyedik csoportból. Ettől természetesen eltér az, aki mondjuk orosz-francia tolmácsnak vagy nyelvtanárnak tanul. Ez más akkor már más kérdés.
2012. febr. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
88%
Ha a hasznosságot vesszük figyelembe, akkor a német. Ma Magyarországon még mindig ezt kérik a leggyakrabban az angol mellett.
2012. febr. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

1. német

2. francia, orosz


A spanyol és olasz szóba se jöjjön.

2012. febr. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!