Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A szüleim szerint nem normális...

A szüleim szerint nem normális, de szerintetek az, hogy 19 évesen egy idősebb nő (39 éves) tetszik nekem? Az illető egy amerikai színésznő, Alyssa Milano.

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


2012. júl. 17. 17:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Mi ezen a furcsa? Nekem meg Bruce Willis tetszik már fiatalkorom óta. Alyssa Milano meg jó csaj, nekem is tetszik, pedig nő vagyok. Akkor most leszbi lennék, vagy mi? :D
2012. júl. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ó igen, Bruce Willis :) Bár most sincs több esélyem, hogy egy városban vagyunk :D
2012. júl. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Hi ladies, Bruce Willis here, I need some company tonight. Anyone interested?
2012. júl. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:

62%


ne angolozz, ha nem megy..:D

2012. júl. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Don't mess with me or I'll kick ur ass. U know who I am, I'm John McClane for the 5th time!
2012. júl. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Hát én is csinosnak és szépnek tartom őt(pedig lány vagyok)

De más az is ha tetszik valaki és az is ha szerelmes vagy belé. Színész...sokunknak TETSZIK egy-egy színész, mert őket kipingálják na meg (mint pl. ő) vannak akik jó adottságokkal rendelkeznek amúgy is...Normális, de jobb lenne olyanról álmodoznod akit esetleg meg is kaphatsz:)

16/L

2012. júl. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Basszus,én meg 11éves lány vagyok és egy 28éves színésznő a háttérképem. És kb.200fotóm van róla letöltve, mégis beletörődnek a szülejm.
2016. jan. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kiválasztott válasza:
Figyelj mivel te is jól tudod hogy ebből nem lesz semmi.De azért tetszeni techet nem?nekem is van egy nő akit Margot Robbie-nek hívják.Ja és mivel dögös a csaj hajrá jó álmodozást!😀
2016. szept. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!