Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Taszít a tökéletesség. Mit...

Taszít a tökéletesség. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
egyszerűen taszít :/ főleg srácban: a mostanában tökéletes alakzatú fiúk helyett inkább az olyan normális formájúak. Meg az akit egy normál lány inkább csúnyának nevez(bocs, elhagyott minden fogalmazó-képességem) Magamban sem. Sehol. Meghülyültem, ugye?

2012. júl. 19. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem baj van az önértékeléseddel és azt feltételezed, hogy egy tökéletesnek tűnő(mert valójában tökéletes nem létezik) pasinál nem lenne esélyed és ezért részesíted előnyben az átlagos vagy éppen az átlag alatti srácokat.
2012. júl. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De nem tetszenek a "tökéletes" szétgyúrt emberek. Mármint külsőre tökéletes. Inkább mondom valakire hogy aranyos, nem azt hogy nyolckockás.
2012. júl. 19. 22:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia, a fejem egyik oldala egy lapát formáját követi, illetve az egyik vállam 10 cm-rel magasabban van a másiknál, ismerkedünk? :)
2012. júl. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
xd csak dícsérni tudlak... -.-" most trollnak hiszed magad, de egy tollnyit se érsz. Már bocs. Ha ilyen vagy: Legalább biztos egyedi vagy. Örülj.
2012. júl. 19. 22:50
 5/5 anonim ***** válasza:
az elsőnek nézz csak rám én tökéletes vagyok
2012. júl. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!