Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mitől lesz tökéletes a könyvem...

Mitől lesz tökéletes a könyvem, amit írok?

Figyelt kérdés
Regényt írok, és szeretném, ha nagyon jól sikerülne. Mitől lesz igazán tökéletes egy könyv?

2012. júl. 19. 16:35
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Egy igazi írónak erről határozott elképzelése van, és nem mástól kérdezgeti.
2012. júl. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Ha kreatív vagy, ami pl. megmutatkozik abban, hogy ezt nem kell megkérdezned.
2012. júl. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletes könyv nem létezik. Mindenkinek megvan a maga ízlése, és hiába mondja meg neked valaki, hogy mitől lesz nagyon jó regényed, attól még ugyanúgy lesznek, akik utálják, vagy akiknek teljesen közömbös. Plusz, az előttem szólóknak igaza van, egy író nem kérdez ilyet. Kell, hogy legyen egy elképzelésed. Az rendben van, hogy elfogadsz néhány jó tanácsot, de egy könyvet nem közvéleménykutatás alapján kell megírni. Egy igazi író ráadásul nem is a tökéletességre pályázik. Ha eleve így állsz hozzá, már most elbuktál.
2012. júl. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Daniel Defoe is nézte melyik könyvet veszik legjobban a könyvpiacon. Alexander Selkirk száműzött kalóz történetét rengetegen szerették és a közvélemény alapján megírta Robinson Crusoe történetét. Szerintem nem baj ha érdeklődsz, hogy mit lehet eladni és mit szeretnének. De tökéletes könyv nem létezik...
2012. júl. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem az érdeklődéssel van a probléma, hanem a kérdéssel. Úgy értem, tökéletes könyv? Ugyan már! Olyan egyszerűen nincs. De ha a kérdező nem konkrétan így értette, szimplán csak arról szeretett volna érdeklődni, milyen téma a népszerű, akkor elnézést kérek. Ellenkező esetben a véleményem ugyanaz.
2012. júl. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Legyen különleges a témája. Ne olyan elcsépelt vámpíros sz*r, például. És legyen igényesen megfogalmazva.
2012. júl. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Everya ***** válasza:
100%
Bár nem igazán értem, minek fogtál bele egy könyv irásába, ha azt sem tudod, mitől tudod "tökéletessé" (ami tényleg nincs) tenni, azért pár tanács: tegyél bele csattanót, vagy olyan legyen a vége, amire semmiképp nem lehet számitani (sokan ezt szeretik). A legjobb pedig az lenne, ha úgy irnál egy jó könyvet, hogy semmi természetfeletti nincs benne. Manapság én valahogy azt tudnám értékelni. De izlések és pofonok...
2012. júl. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mint,ahogy azt előttem már leírták jó páran,tökéletes könyv nem létezik!

Mindenkinek megvan a maga egyéni ízlése,s olyat,ami mindenkinek megfelel,nem lehet csinálni.

Max. a kategóriáján belül lehet olyat összehozni,ami kiemelkedő!

2012. júl. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én például egy olyan könyvön dolgozok,ami egy kitalált szervezet ügynökeinek munkáját követi nyomon. Ez a szervezet paranormális jelenségekkel foglalkozik,és az ügynökök maguk is rendelkeznek természetfeletti képességekkel. Több részből állna,pontosabban rémmesékből,amik hitelesnek vannak beállítva,de persze fikciók.

Több műfaj is keveredik benne,dráma,thriller,akció,illetve stílusát tekintve is:gótikus,illetve régi hagyományok,legendák ötvözése a modern technológiával,mágiával,stb.

Tuti,hogy sok lesz az olyan ember akiknek nem fog tetszeni,de remélhetőleg többen lesznek azok,akiknek igen. :)

Szóval tökéletes könyvet nem tudsz írni! :)

2012. júl. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!