Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mért vagyok mindig féltékeny...

Mért vagyok mindig féltékeny másokra? Nagyon zavar, és nem tudok mit tenni ellene.

Figyelt kérdés

Mindig elég jó tanuló voltam, állítólag szép vagyok, és elég sok barátom is van. Bárki más örülne ezeknek, de a saját életemben lévő pozitív dolgok nekem soha nem elég jók, mindig másokkal vagyok elfoglalva: ez könnyebben tanul, az népszerűbb, amannak jobb ruhái vannak, stb.


Nagyon zavar, hogy sosem vagyok megelégedve magammal, és hogy mindig a többi ember sikereire vágyom...


Akik ebben a cipőben jártak régen: hogy sikerült megváltoztatni a hozzáállásotokat?

Bunkók kíméljenek, a többieknek köszönöm! :)



2012. júl. 24. 22:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Lásd meg az élet sötét oldalát és majd rájössz hogy arany életed van.Háború éhezés gyilkosságok kín szenvedés szegénység nyomor stb.Nem akarlak itt durva dolgokkal de pl nézz meg egy dokumentumfilmet vagy csak nézz bele pl a youtubon:Children of Leningradsky nem tudom mondjuk angolul mennyire tudsz.
2012. júl. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

ezekkel mind 100%-ig tisztában vagyok, ennek ellenére mégis...

Félre ne értsetek, tudom, hogy mindenki megérdemli a sikert, de én bármennyire is leszek sikeres, mindig többet, jobbat akarok majd... Tudom, hogy a mai világban ez "természetes" hozzáállás, de én nem akarom úgy leélni az életem, hogy mindig másokra akarok hasonlítani, és hogy sose leszek elég jó saját magamnak...

2012. júl. 24. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!