Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lehet-e úgy új életet kezdeni,...

Lehet-e úgy új életet kezdeni, hogy a régit folytatjuk tovább?

Figyelt kérdés

Ahhoz, hogy új életet kezdjek, el kellene hagynom a régit? Változni nehéz. Próbálkozom azért. Fontos is lenne. Az Isten tudja. Azért mert mondják, érdemes-e változtatni? Tehát, néhány ember szerint, ha nem jól mennek a dolgok, abnormálisan, akkor szükséges a változás? Netán ott vannak a falak, amik egyre közelebb kerülnek egymáshoz? Négy fal között ugyebár. A falak beszélnek hozzám. Mellesleg.

Köszönöm előre is, az együttérző, empátiában gazdag, sokatmondó, ugyanakkor semmit közlő, eredeti válaszokat.

Az a 23, és már majdnem 24 éves fiatalember, aki talán elveszett, de már nem fél a semmitől.



2012. júl. 25. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:

te vagy az aki egyszer egy hosszasabb kérdéseben "kifejtette a semmit" és egy válaszoló arra " mindennel" válaszolt?:)

Amúgy igen, szerintem lehet úgy is, ha a régit folytatjuk..csak valószínűleg történnie kéne valami nagy dolognak, hogy "észbe kapj":)

2012. júl. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, én vagyok az, aki a semmiről predikált. Felismertél! Ezek szerint szeretsz? Köszönöm a válaszod. Isten áldjon!
2012. júl. 25. 19:45
 3/4 A kérdező kommentje:
Én mint cigány, akit sokan elitélnek, már nem érdekel. A szerelem bárhol befigyelhet! Az istenért! Vegyétek észre magatokat! Nincs rasszizmus! Egyszer élünk! Remélem.
2012. júl. 25. 20:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Új életet kezdeni tényleg nehéz, és benne is van a nevében hogy ÚJ élet, tehát a régiből mindenképpen el kell hagynunk egy darabot, de szerintem is lehet úgy új életet kezdeni hogy egy kicsit magunkkal viszünk a régiből is.Már ha érted hova akarok kilyukadni. (:
2012. júl. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!