Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti, hogy bírjátok elviselni,...

Ti, hogy bírjátok elviselni, feldolgozni, hogy sok-sok évnyi próbálkozás ellenére sem kelletek senkinek sem? Csak engem visel ez meg ennyire?

Figyelt kérdés

Én már totál magam alatt vagyok, értelmetlen és boldogtalan az életem. Nézem a sok boldog párt, egymást ölelgetik, puszilgatják, csókolóznak, én meg itt vagyok egyedül, reménytelenül, örök magányra ítélve, valami olyan bűn miatt, amiről fogalmam sincs.

Nem vagyok vonzó a lányok többsége számára, akinek nagy ritkán bejövök, pedig szintén inkább a jellemembe szeret csak bele, a külsőm taszítaná, de aki mégis elviselné a külsőt is, ő olyan távol él, hogy esélytelen a kapcsolat.

Nem értem, hogy itt a környezetemben miért utálnak alányok, miért koptatnak le a van barátom szöveggel, vagy neten a nem vagy az esetemmel, illetve most mégsem lesz jó a tali típusú üzenetekkel?!


Egyszerűen beleőrülök, hogy senki sem szeret és senkit sem szerethetek viszont, úgy mint fiú a lányt és lány a fiút. Már az igényeimet is lejjebb adtam olyan lányoknál is próbálkozom, akik nem vonzanak testileg, de jellemre szimpatikusak, de még így sem könnyebb.

Mindig van valami, ami végül mindent tönkretesz és ez a sok kudarc és csalódást már teljesen felőrölt.Időnkétn már sírok is esténként. Kb. havi egyszer biztosan. Közben meg úgy teszek, mintha boldog lennék és mutatom az erős férfit, aki jól megvan egyedül, pár nélkül, de amikor egyedül vagyok, elsírom magam és totál magam alatt vagyok, élni sincs kedvem. Huszonéves vagyok, de egy lányt sem ölelhetek még csak meg sem. Annyira esélytelen vagyok, hogy ma már nem is merek élőben sem ismerkedni, tudom úgyis mi lesz a vége, neten próbálkozom, de itt meg a táv a legnagyobb hóhér.



2012. júl. 26. 02:56
 1/9 anonim ***** válasza:
nekem nincs ilyen problémám, így nincs is mit feldolgoznom... xD
2012. júl. 26. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%

dugj meg 10 különböző lakásos prostit.

a 10.után már sugározni fog rólad,hogy ba-szásra is képes vagy,nem csak nyafogni.

és ne gyere a sz@r dumával,hogy én nem adok pénzt nőért.

megszerzed náluk a gyakorlati tapasztalatot,leszáll a fejedről a vörös köd és máris tudsz majd lazán beszélgetni a hétköznapi lányokkal természetesen,lazán.

2012. júl. 26. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 ezvan:D válasza:
Első komment: köszönjük Emese. Hát sajnos erre nem tudok sztem értelmes választ írni én sem...ne görcsölj rá a témára annyira próbáld lazábban venni a dolgot. Addig kerress vmi új hobbyt hátha azz eltereli a figyelmed...na meg próbál újabb ismeretségekre szert tennni háta jön valaki...
2012. júl. 26. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

menj fel a netre,

és próbálkozz már jobban.

az ember feje megesik,

hogy néha-néha koppan.


nem szabad feladni,

csak előre kell menni,

így tudsz majd magadtól,

egyre jobbá lenni.


vagy elmehetsz agydokihoz,

lehet segít neked.

gyerekkori trauma,

ha vicces volt a neved.


aztán ne csodálkozz,

ha nem mész sehova,

hogy azt aki megszeret

úgy hívják jehova.

2012. júl. 26. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nálam ugyanez a helyzet, csak én lány vagyok:S Ahogy találnék egy fiút aki igazán tetszene, az rögtön vagy elkezd engem kerülni vagy csak simán rámegy a "megakarlakdugni" témára. Sajna a lányoknak sem könnyebb:(

19/l

2012. júl. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha ezen görcsölsz,annál rosszabb,jön az majd magától,ne parázz.Szerintem ha önmagadat adod,akkor egy idő után ezt valaki észreveszi,és ha annak az illetőnek tetszik,akkor akármi is lehet,úgyhogy ezzel kár foglalkozni.
2012. júl. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Ugyanez a helyzet nálam is én 23/F vagyok. Nem viccelek, én is sírtam emiatt, mert mikor bejártam a városba akármi miatt a tekintetem a párokra irányult és rögtön önsajnálatba taszítottam magam.

Nézd, az én bajom súlyosabb, nekem barátaim sincsenek nyáron kis túlzással itthon ülök a számítógép előtt állandóan. De tudom hogy ez így nem mehet tovább, és nyitnom kell az emberek felé, bármilyen nehéz is az.

Interneten ismerkedtem, de nemrég megismertem egy lányt egy fórumon (ahova leginkább szocfób emberek regelnek be) és találkoztunk is a héten 2 hét után. Úgy áll a dolog hogy akármi lehet belőle, valahogy nagyon értelmes személynek tartom, és azt nem tudom eldönteni hogy most úgy vonzódom hozzá, vagy csak barátilag. A lényeg hogy még találkozunk a hónapban, lehet hogy ha jobban megismerném akkor még jobban megtetszene, ezt nem tudom. Egyelőre ki sem tudom verni a fejemből.


Csak ezzel azt akartam mondani, hogy ezer meg egy lehetőség van hogy olyat találj, aki megért téged, ahogy kivettem de inkább érzelmesebb típus vagy, amit a lányok éppenhogy kedvelnek egy pasiban (ezt a csaj mondta akivel taliztam)

viszont lehet hogy nem önmagadat adod, mikor velük beszélsz, lehet hogy úgy kéne velük beszélned, mintha az unokahúgoddal beszélnél, gondolom érted.

De az is lehet hogy azokkal akikkel találkoztál azokban mind volt valami közös, ami benned egyáltalán nincs meg, nem tudom. Ugyanakkor ne félj segítséget kérni.

2012. aug. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
ne görcsölj rá senki sem marad egyedül.ne hidd h ha lesz párod attol jobb,lehet h többet árt majd.először egyedül kell boldognak lenned mert akkor fogod vonzani a másikat.
2012. aug. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 ezvan:D válasza:
hát én most találkoztam valakivel akivel úgy néz ki össze jön a dolog,úgy mentem h nekem nem kell pasi mert meg vok egyedül is és erre...szóval látod így változnak a dolgok pár napja hete amikor írtam még sehol senki most meg :)
2012. aug. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!