Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek ilyen helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ilyen helyzetben? Annyira el vagyok keseredve.

Figyelt kérdés
Nem akarom a történetet hosszúra, a lényeg, hogy lassan 18 leszek, nem volt még bnőm, átlagos srác vagyok, és normális lányt akarok. Minden lány elutasított, akik állítólag normálisak. Elkezdtem beszélni egy lánnyal, aki barátom ismerőse. Mondta a barátom, hogy elég zárkózott, antiszociális, de azért én megpróbáltam. Most nem tudom, hogy ennyire nem érdeklem, vagy nagyon zárkózott, esetleg nem illünk egymáshoz, de nem tudok vele beszélgetni. Olyan egyhangú a beszélgetés. Nem beszéltünk sokszor, akkor is facen, de már első beszélgetésnél felvetettem, hogy találkozhatnánk, és benne volt, amit barátom is furcsált, hogy milyen hamar, egyszerűen beleegyezett. Mit tegyek? Legyek kitartóbb, (mert 2 szer beszéltünk, de nem volt valami izgalmas) vagy agyam fel? Mert már azt hittem, hogy végre egy rendes lány, aki nem utasít el, és most nagyon magam alatt vagyok...

2012. máj. 17. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Ember, ugyanebben a helyzetben vagyok. Csak itt én 18 a lány 19, de ugyanígy viselkedik, mint a tied s detto nem tudom, mit tegyek :// 18/F Bp
2012. máj. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy ne keseredj el! Nekem ebből az jön le, hogy a lány elég zárkózott, ha neki ilyen a személyisége, akkor valószínűleg később sem tudtok majd sokkal jobban beszélgetni. De ha neked fontos, akkor még várhatsz egy kicsit, hátha mégis. Fel a fejjel!
2012. máj. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én megértelek. Én is hasonló srác vagyok, nincs szerencsém a párkapcsolati életben. Sajnos a lányo ilyenek, ha nem vagy külsőre bejövős a számukra, akkor nagyon kicsi az esély, hogy bármi mással el tudod bűvölni.
2012. máj. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szépen összegyűltünk :/ (1. kommentelő)) Hát valóban nehéz ideális lányt találni :(
2012. máj. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kezdeményeztek egyáltalán? Mert, elegem van hogy olyan félénkek vagytok :D Ezért dekkolok egyedül.
2012. máj. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát én kezdeményeztem...de Ő nem kérdez vissza, nem tesz fel kérdést, elég egyoldalú a beszélgetés :S
2012. máj. 17. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!