Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lehetséges, hogy társaságban...

Lehetséges, hogy társaságban a hangom miatt (rossz beszédtechnika) nem figyelnek rám sokszor ha mondok valamit?

Figyelt kérdés

vagy egészegyszerűen unalmasat mondok és amiatt lehet, mert ha a legjobb barátom egy másik haverral beszél akkor kicsit idegesít(nem vagyok meleg ne értsétek félre), mert úgy érzem hogy őt jobban kedvelik úgy összességében az emberek..valszeg kisugárzásbeli problémáim vannak, bár már elkedztem dolgozni rajta:D


18f



2012. júl. 31. 00:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt szeretik,aki önmagát adja!Ne akarj a haverodra hasonlítani!
2012. júl. 31. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

dehogy akarok, sok dolog van(inkább hülyeségek) amiket ő szokott utánozni rajtam


csak olyan szeretnék lenni akit önmagáért szeretnek, de ez azért nehéz mert ennyi idősen nem bírják az ilyen csávókat mint amilyen én vagyok

2012. júl. 31. 01:10
 3/3 A kérdező kommentje:

heh, én is mindig ezt mondom, hogy más típusú vagyok mint amilyen a legtöbb mai korombeli ember(és ez így is van, nap mint nap szembesülök vele, de próbálom keresni a közös pontokat persze)..

hát akkor valszeg hasonlítunk


am ez elég nagy kérdés volt számomra is, hogy lehet, hogy sokszor még ha halkan is mondja vki más a mondandóját, akk simán meghallják, kb amit én mondok, azt meg le sem szarják, ha meg üvöltök az meg ratyiság..áhh nehéz ügy baromira


azóta már királyabb lettél? :D

2013. ápr. 4. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!