Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Önfejlsztő könyveket érdemes...

Önfejlsztő könyveket érdemes komolyan venni?

Figyelt kérdés
Brian Tracy-t olvasok. Nagyon megfog az írása, gyakorolom a pontjait amiket leír a fejlődés érdekében, de még nem vetettem bele magam rendesen, talán mert nem "mertem". Valahol azt írták, hogy ezeknek a könyveknek káros hatásuk lehet, ha nem jön össze az elvárt eredmény. Bízzak a könyvben, vagy ne?
2012. aug. 2. 22:02
 1/5 A kérdező kommentje:
Tapasztalatokat, véleményeket is szívesen várok ha vannak:)
2012. aug. 2. 22:03
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindenkinek teljesen más a véleménye ezekről. Van aki hiszi és van aki butaságnak tartja. Úgyhogy szerintem itt nem fogod tudni kideríteni, hogy érdemes-e komolyan venni vagy sem, mert úgyis 2 eltérő választ kapsz. Vagy esetleg olyanok válaszát akiket érdekel a téma és akkor természetesen azt fogják mondani, hogy csodákat tett velük :D :)
2012. aug. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

En nem olvastam el az egesz konyvet csak belelapozgattam.

Anyumtol kaptam mert gyerekkent es tinikent egy kis prodigy voltam aztan megszakadt bennem valami.


Oszinten szerintem jokat ir, de nem fog mindenkinel bevalni. A sikerre valamilyen szinten szuletni kell, kell hozza egy bizonyos attitud ami nem mindenkiben van meg, ami igy van rendjen.


Szerintem adj neki egy probat, aztan majd eldol mi lesz.

Es nem hiszem hogy olyan sokan lesznek depressziosak egy konyv miatt, akkor mar inkabb alapbol azert mert ok keptelenek olyanna valni mint amik lenni akarnak, de ez a felfedezes ugyis eljott volna idovel.

2012. aug. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez önfejlesztés, a többi elég kamu...

[link]

2012. aug. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Brian Tracy-t nem olvastam, de egyéb könyvet többet is. Hülyeségnek tartottam ezt az egészet, aztán valahogy mégis feléjük terelődtem, és azt kell mondjam használ. Eleinte csalódás is volt egy kicsit, mert nagyok voltak az elvárásaim, aztán rájöttem, hogy nem fog egyik napról a másikra menni, és nem is pont úgy, ahogy leírják. De jó. Sokkal jobban érzem magam a bőrömben! :)

(Közben rákerestem erre az emberre. Így elsőre nekem ő pont nem szimpatikus, de gondolom embere válogatja, hogy kinek melyik módszer az, és melyik jön be.)

2012. aug. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!