Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Magányos vagyok, de változtatn...

Magányos vagyok, de változtatni szeretnék rajta Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hogy szerezzek új barátokat?

2012. aug. 3. 00:27
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés. Én régen a chaten szereztem egyet, bár az már tele van aberráltakkal. Nekem is ugyanez a gondom, csak rájöttem hogy nincs is szükségem barátokra, úgyis csak belém rúgnak amikor padlón vagyok.
2012. aug. 3. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Hát még nekem sem sikerült,de próbálok nyitott lenni:)
2012. aug. 3. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Előttem szólok, illetve kedves kérdező! :)


Miért nem sikerült, és miből gondoljátok, hogy MINDENKI csak belétek rúgna, stb?

Tudom milyen a helyzet, csak annyi különbséggel, hogy én teljesen elvagyok magamban, ha kell. Valami elfoglaltságot, dolgot mindig csinálok. Max megfogom magam, és kimegyek az utcára, ott pedig mindig lehet mit csinálni - alkotni.

Ráadásul igencsak ritka az olyan ember, akit tényleges barátnak lehet nevezni... és mire ez kiderül, az megintcsak nem kevés idő.

Tudjátok, a többségnek nem kellenek 'barátok', sőt még haverok sem, csak inkább emberek, akiket lelehet húzni, sírni ha baj van, de ezt soha nem fogják visszaadni, tehát... csak magunknak élnek magyarán, és inkább maguk javára fordítanak mindent. De az átlag ember az már csak ilyen, főleg nálunk, sajnos. Bár ne így lenne...


Ha gondoljátok írjatok privátban, akár az eddigi válaszolók akár Te kérdező, szívesen beszélek veletek, mert látom normálisak és értelmesek vagyok, ellentétben a nagy átlaggal. 18F

2012. aug. 3. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Ehh....

Én is tettem fel hasonló kérdést ( http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_.. egyre több ember küzd ilyen problémával.Hiába a net meg minden,ha ennyire szétbomlik a társadalom,hogy míg egyik oldalon 10esével megy a ramazuri,addig a másik 10 az külön-külön éli életét.

Alapvető probléma hogy sokat várnak el a másiktól,ill. a régi gondolkodásmód egy-egy vmire való darabkája már teljesen eltűnt a mai generációkból.Ettől függetlenül én speciel akárki felé nyitott vagyok,a lényeg az,hogy érdemleges kapcsolatok alakuljanak ki,ne pedig érdek kapcsolatok.

2012. aug. 3. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Ti, hogy bírjátok egyedül? Nagyon nehéz egyedül a világban...legalábbis tapasztalatom szerint.
2012. aug. 3. 10:56
 6/25 anonim ***** válasza:

Korod nemed? :D

Barátkozhatunk ha gondolod :DD

2012. aug. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
55%

Szellemes ember mindenekelőtt a zaklatástól, a fájdalomtól való mentesség, nyugalom és pihenés után fog törekedni, tehát csendes, szerény és lehetőleg háboríttatlan életre és az úgynevezett emberekkel való némi ismeretség után az elvonultságot, sőt, ha nagy szellemű, az egyedüllétet választja. …mindenki abban a mértékben keresi a társaságot, a milyen mértékben szellemileg szegény, vagy általában közönséges.

Arthur Shopenhauer: Életbölcselet

2012. aug. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Akit érdekel:

[link]

Az embereknek interperszonális problémái vannak, ezért nehéz a barátkozás, társkeresés. A társadalom atomizálni akarja az embereket, mert így könnyebb manipulálni őket.

2012. aug. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

6-os 25/N

8-as igazad van! De egyedül, mindennel megküzdeni nehéz.

Az ember társas lény.

2012. aug. 3. 13:20
 10/25 anonim ***** válasza:

Hogy miért gondolom, hogy mindenki belém rúgna? Persze hogy nem mindenki, ezt egy büdös szóval nem mondtam, de akik itt vannak körülöttem (ismerősök) azok mind. Tapasztalatból mondom. Persze hogy mindenki elszigetelődik/nincs barátja, párkapcsolata, mert egyszerűen nem is lehet érintkezni az emberekkel. Én pl nem vagyok se partyarc, se level 64 paladin WoW-függő, és ezért nem találok barátokat/haverokat. Persze ezt lesarkítottam, de a lényeget lelehet szűrni. Itt vagyok 19 éves, és egyetlen haverom sincs, nemám még barátaim. Pedig nem vagyok se pszichopata, se elviselhetetlen - egyszerűen csak nem vagyok az átlagos velem egykorú személyekkel egy szinten és nincs közös témánk. Idősebb korosztállyal pedig nincs is kontaktus, pedig valószínűleg értelmesebb egyéneket találnék mint az átlag 20 éves fiúk (a nyomorék pajzán poénjaikkal). Iskolán kívül nem is tudok ismerkedni. Hol/hogyan? Neten is rohadt nehéz. Nekem legalábbis az. Pedig én nyitott vagyok sokminden felé.

19 Lány.

2012. aug. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!