Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon magányos vagyok. Úgy...

Nagyon magányos vagyok. Úgy érzem feleslegesen tellik az idő a fejem felett. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Társaságot akarok,de még a húgom sincs otthon. Egyszerűen senki nem kiváncsi rám. Én hvíok el minenkit találkozni,de nem érnek rá. Pénzem nincs szakkörökre.Nem akarok én legjobb puszipajti barikat csak szórakozni.
2012. júl. 23. 10:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért nem kell minden kikapcsolódási formához pénz. Ha meg az ismerőseid nem kíváncsiak rád annak lehet az az oka, hogy egyszerűen rossz embereknél próbálkozol de az is lehet, hogy kicsit magadba kéne nézned mert valamelyik tulajdonságod miatt nem vagy nekik szimpatikus.
2012. júl. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

korrekt válasz. vagy benned van ahiba, vagy bennük. mivel manapság mindenki tojik a másikra, és mindenki gyökér, inkább mind2.

egyébként én is szoktam így érezni, amíg társaságba nem kerülök...

2012. júl. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hasonló a helyzet itt is.

Honnan írsz?

22/F

2012. júl. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!