Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy utálok...

Miért van az, hogy utálok otthon lenni, otthon nem tudom lefoglalni magam semmivel?

Figyelt kérdés
Elég sokat betegeskedem,munkát nem találtam nyárra,orvosokhoz megyek naponta majdnem.Ezzel eltelik a délelőttöm,de ha hazamegyek,egyből rossz kedvem van,családban senkivel sem tudok normálisan beszélni.Barátokkal,ismerősökkel sokkal jobban eltelik az idő,mint otthon,lehet,hülyén hangzik,de még a kórházban is jobban éreztem magam,mint otthon,
2012. aug. 3. 13:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyilván rossz a légkor otthon.Ne legyél így otthon .Inkább menj egyedül nézelődni,parkba,pakolgass a szobádban,takaríts,olvass.
2012. aug. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
sajnos tényleg rossz a légkör,nevelőapám van csak otthon,de vele sose volt közös témám
2012. aug. 3. 17:27
 3/3 robi0328 válasza:
gépezz,grand theft auto-z,lego-z,találj ki valamit:)
2012. aug. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!