Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Otthon ülő kismamák, ti mivel...

Zsanett 24 kérdése:

Otthon ülő kismamák, ti mivel töltitek az időt? Eléggé unatkozok, nem tudom mivel tudnám lefoglalni magam?

Figyelt kérdés
Londonban élünk,emiatt nincsenek itt a szüleim, barátnőim. :(
2011. nov. 21. 12:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Londonban unatkozni ?! Ilyet sem hallottam még :) Keress magadnak valami hobbit, mozdulj ki otthonról, főzzél, süssél, élvezd ki, hogy még mindenre van időd :)
2011. nov. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
En megertelek, ugyanis en Dublinban unatkozom. Ha nem is mindig, neha igen. Aki otthon el, fogalmuk sincs mirol beszelunk. Elso terhessegemnel meg otthon voltunk, annyira mas volt. Nekem sincs itt senki par ismeroson kivul. Hany hetes vagy te? En 23. Szerencsere van egy 4,5 evesem aki delutan mar elszorakoztat, de deleott igencsak vagyom a tarsasagra.
2011. nov. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
igaz nekem már van egy 26 hónapos fiam,de mikor terhes voltam vele én is igy voltam mint te.akkor elkezdtem újra olvasni,rejtvényt fejteni.az olvasás mai napig megmaradt.sokat lógtam a neten.filmet néztem.sajnos mást én sem tudok ajánlani.ja meg csavarogtam.minden héten 1 nap elmentem a városba(falun élünk) és csak csavarogtam,volt hogy határozott céllal mentem,volt hogy csak ugy.
2011. nov. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Mit nem adnék egy kis unalomért (lányom 14 hónapos). :)

Tényleg élvezd ki az időt! Netezz, nézz tv-t, menj el sétálni, bevásárolni. Utána nem lesz rá ennyi időd!


Vagy az a baj, hogy magányos vagy?

Hm...akkor keress levelező társat esetleg. Kismama klub nincs ott? Vagy jár el kismama-tornára és hátha ott társaságra lelsz.

A magány az rossz, és babával sem lesz könnyű (én akkor jobban vágytam volna emberi szóra, mint csak terhesen...).

Addig próbálj meg keresni pár kismamát, és később a babanevelésben is megoszthatjátok majd a tapasztalataitokat!

2011. nov. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hülyeség, amit én csinálok, de amióta itthon vagyok egész nap Farmerama-zok! Ez egy on-line játék, egész nap elvagyok vele! Tudom, hogy nem a legjobb, de nem tudok mást kitalálni! A szüleim messze laknak, a férjem 3 műszakba dolgozik, sokat vagyok egyedül! 2 hónapos kislányom egész nap alszik, alig várom, hogy felkeljen, és játszak vele egy kicsit! (Már amit egy 2 hónapossal játszani lehet!)
2011. nov. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Első baba lesz.:)

10 hetes vagyok.

2011. nov. 21. 12:59
 7/16 A kérdező kommentje:

Sajnos néha már az internettől rosszul vagyok, tv nincs.

barátkozni meg mennék csak a másik bökkenő hogy nem beszélek angolul és igy még nehezebb,igaz tanulom de még nem megy.

2011. nov. 21. 13:02
 8/16 anonim ***** válasza:
Dublinban elo vagyok. Nos akkor Neked is van meg boven a szulesig!! Dolgoztal terhesseg elott? En sosem dolgoztam itt, es mar 3.5 eve itt elunk, a kislanyom mar 4,5 eves. Nekem pl ezert nehez, nagyon sokat avgyok itthon, maganyosan. Vannak ismerosok, de igazi baratok nincsenek, es nagyon hianyoznak. Szuleimrol nem is beszelve. Sok jo tippet adtak a csajok, tenyleg probald lefoglalni magad, mert ha nem nagyon nagyon hosszu lesz.
2011. nov. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Dolgoztam egy keveset,de a nyelv miatt nem kellettem, igy lassan 1 éve nem dolgozok.

Megpróbálom valamivel elfoglalni magam,de nagyon unatkozós vagyok.

2011. nov. 21. 13:06
 10/16 anonim ***** válasza:

Hímzés, varrás, kötés?

Foltvarrás, az nagyon szórakoztató, csinálhatsz a gyereknek ágytakarót!

Ha elég ügyes vagy, el is adhatod!

Én is farmeramazok, imádom :) én nagyon időigényes :)

Kezdjél el sportolni, töltsél le terhestornát, mert ha egész nap a fenekeden ülsz, akkor meg fogsz hízni!

És tanulhatnál nyelvet is!

Vannak online nyelvleckék is, szórakoztatóak :)

Hangosan beszélnek, lehet gyakorolni :)

Ööööö... röviden ennyi jutott eszembe!

2011. nov. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!