Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Vajon miért akarom mindentől...

Vajon miért akarom mindentől megvédeni ezt a srácot?

Figyelt kérdés

23N vagyok, és a volt barátomat ösztönösen óvom mindentől.

Megmaradt köztünk a jó viszony, szóval néha még összefutunk.

Féltem őt attól, hogy kimerül, hogy épp akkor hívom, amikor valami dolga van, nem merek tőle szívességet kérni, mert nem akarom, hogy bármiféle vesztesége legyen miattam vagy bármiről is le kelljen mondania miattam. Tulajdonképpen úgy kezelem, mint egy üvegszobrot, és nem tudom, mitől van ez. Mit lehet kezdeni ezzel az állandó sajnálattal/féltéssel?



2012. aug. 4. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Énis éreztem ilyet, volt barátnőmmel kapcsolatban..

Miután véget ért a kapcsolat, éveken át azt éreztem hogy nehogy baja legyen , féltettem mindentől, és attól hogy a mai emberek világában annyi veszély érheti,és sajnáltam hogy vége lett... utólag visszagondolva egészmásképp fest a dolog.. félted,mert még maradtak érzelmek iránta.

Ha félted, ott még biztos van vmi más érzés is aháttérben

2012. aug. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Még biztosan szerelmes vagy belé!!!
2012. aug. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Szerelmes már nem vagyok belé, az tuti.

Olyasmi lesz ez, hogy tulajdonképpen én szakítottam vele, ezért valahol sajnálom, mert átérzem a helyzetét. Talán ezért - nem akarom kihasználni, sőt, azt szeretném, hogy enyhüljön benne a rossz érzés, ami miattam eluralkodott rajta.

2012. aug. 22. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!