Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért én vagyok mindenhol a...

Miért én vagyok mindenhol a központi téma?

Figyelt kérdés

Nem az a tipikus minden pasit begyűjtő plázás p*csa vagyok, hanem egy olyan ember, aki mindenkitől abszolút különbözik, néha provokatívnak tartják a viselkedését, csak mert nem állok be a sorba. Nem vagyok csendes, de nem is az a feltörekvő, mindenhol ott vagyok csaj. Egyszerűen csak..én mindennek pont az ellenkezőjét gondolom, nem szeretem a discot, a nagy, nyilvános helyeket, a társasági eseményeket. Sajátos gondolkodásom van, szeretem a különleges partykat, különc vagyok, nem hagyom, hogy beszóljanak nekem, egyedien öltözködöm. Nagyon kevés embernek nyílok meg, mégis mindenki az én dolgaimról beszél. De komolyan..Ha valami új cucc van rajtam, hát kibeszélik. Minden egyes szavamba szinte belekötnek, tettembe vagy ha csak simán ülök és zenét hallgatok, már akkor is rólam tárgyalnak. Nem vagyok paranoiás, mert másoktól is hallom, hogy xy rólam beszélt. Néha próbálnék eltűnni, van mikor nem szólok semmit, nem teszek semmit, csak el akarok tűnni a tömegben. De nem sikerül..az osztályban rólam beszélnek a plázacicák, a rockerek és még az osztály zárkózott,nem túl beszédes rétege is. Annyira rossz.nem akarok olyan lenni, mint a többiek, de akkor meg nem kéne érdekelnie, hogy mit mondanak mások. De hogy hagyjam figyelmen kívül?

15/L


2009. júl. 19. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
írtad, hogy különc vagy, egyedi, nem ismerlek, de a leírásod alapján valószínüleg egy érdekes lány vagy (és ezt most jó értelemben gondolom:) szerintem ezért foglalkoznak veled többet, mint szeretnéd. szerintem maradj ilyen, ezzel nem kell semmit sem tenned. lehet hogy most rosz, de később sok előnyöd származhat belőle.
2009. júl. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%

Figyelj!

Szerintem egyszerűen csak irigyek! Mert azok a rockerek, meg plázacicák valszeg csak azért viselkednek-öltözködnek úgy, mert "követik a divatot", de nincs saját egyéniségük.

Te 15 évesen megtaláltad azt a stílust, amiben jól érzed magad, és nem divatból csinálod, hanem mert neked ez így jó! Egyébként meg csak egyszerűen ne foglalkozz velük! Ne vedd észre, hogy mikor mit mondanak, v. mit csinálnak. Nyilván, ha nincs más, aki úgy öltözködne, v. viselkedne, mint te, akkor elég lehangoló egyedül ilyennek lenni, és kiemelkedsz a tömegből, így akarva-akaratlanul is nyilván te leszel a beszédtéma. De egyszerűen csak ne figyelj oda ezekre! Talán akkor hamarosan ők is leszállnak rólad, ha látják, hogy téged nem izgat a dolog.

2009. júl. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

a leírásod alapján nagyon hasonlítunk egymásra, kb te vagy én csak fiatalabb kiadásban :DD

egyszerűen ne foglalkozz velük. ennyi az egész. örülj neki, hogy rólad van szó. ez azt bizonyítja, hogy annyira egyszerű, és buta emberek, hogy nincs beszédtémájuk sem egymással, így egy másik emberről tudnak csak diskurálni.

nevesd ki őket, és maradj real.

19/L

2009. júl. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ugyanaz van velem,mint veled.

Egyébként észrevettétek, hogy ha valaki minél inkább nem akar középpontban lenni, annál inkább ő róla szól minden..:D:D Más meg állandóan a középpontban akar lenni, de csak nevetségessé teszi magát.

2009. júl. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igenigen pontosan:D
2009. júl. 20. 14:46
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
Érdekes hogy itt mennyi ilyen ember van, az életbe pedig eggyel se találkozni. :D Velem is ez van, igaz nekem az a szerencsém hogy már csak 1 év van a gimiből. 17/f
2009. júl. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez nagyon összetett dolog, de alapvetően arról van szó, hogy az emberek nehezen tolerálják valaki másságát. (Most nem a homoszexre értem, amire ezt a szót általánosítják, hanem a különbözésre) A birkásított ember a lelke mélyén irigyli is, aki vállalja a különcségét. A nagyágyú hangadó esetleg riválist lát az egyéni stílusú emberben. A szürke egérke rádöbben, hogy elcseszte az eddigi életét szürke egérkeként és jééé nahát, lehet ezt másképp is csinálni. Persze ahhoz már gyávák vagy legalábbi konfrontációkerülők és önzőbbek, hogy nyíltan elismerjék, hogy érdekes, különleges, egyedi amit csinálsz, ahogy élsz, inkább pletykálnak, hülyének néznek, cikiznek stb stb.

Az embereknek nagyon fontos hogy azt hihessék, hogy ők csinálják a dolgaikat a legjobban és ha valaki másképp gondolkodik, nem tudnak vele mit kezdeni és ez frusztrálja őket.



Én már 38 éves vagyok (ffi), de elevenen él bennem az emlék, hogy az extravaganciám miatt én is milyen helyzetben voltam a középiskolában aztán a munkahelyeken.

Pl: diszkózenés osztálytársak nem tudtak mit kezdeni a Depeche Mode-osságommal. Vagy a tengő-lengő hülyegyerek azzal, hogy nekem már akkor voltak hobbijaim és nem csak "lógtam a többiekkel". Stb.

2010. szept. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!