Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az normális ha örülök az...

Az normális ha örülök az emberek balszerencséjének?

Figyelt kérdés

Például ha a TV-ben látom(akár hírek, akár film), hogy xy meghalt, akkor önkéntlenül is elmosolyodok, vagy mikor nemrégiben volt, hogy a lovasfutamon az egyik embert fejbe rúgta a ló, hangosan felröhögtem és a kivégzéseken is inkább szórakozok, boldognak érzem magam. A szüleim persze mindig leszólnak, hogy ez nem szép dolog, pedig én nem érzem rossznak. Persze, tudom, hogy gonosz dolog, de ettől én most gonosz vagyok?

Normális válaszokat kérek, nem leszólásokat.

19/F


2009. júl. 20. 01:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
72%

Figy!


Attól függ. Ha azt hallom, hogy a kábeltolvaj felmászott a villanypóznára és agyonb@ssza az áram akkor én is besírok a röhögéstől hogy mégis "hogy lehet valaki ekkora bal.fasz?"


Aki hülye az haljon meg úgy vagyok vele.


De ha azt hallom, hogy 3-4 nemidénbarnult egyén megver, megaláz egy lányt vagy egy tisztességes embert, akkor úgy felmegy bennem a pumpa hogy nehezen bírom megállni hogy szét ne zúzzak valamit...

2009. júl. 20. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Attól nekem is felmegy a pumpa, ha cigányok AKÁRKIT megvernek, mert ők alsóbbrendű lények és ilyenhez nincs joguk. De ha az megy a híradóban, hogy autóbalesetben meghalt/sérült xy, akkor inkább mosolygok. Játékokban is ha lehet, a gonosz oldalt választom és lemészárlom az összes ártatlant és ez jó érzéssel tölt el.

Ez ilyen fiatalkori valami, vagy tényleg "nem vagyok normális"?

2009. júl. 20. 01:19
 3/17 A kérdező kommentje:
Egyébként én is úgy vagyok vele, hogy aki hülye, az haljon meg, sőt, ez nálam inkább életfelfogás.
2009. júl. 20. 01:19
 4/17 anonim ***** válasza:
89%

A 19 éves azért azmár annyira nem fiatal..


hát nem tudom.


Én amikor játszottam általában a "jókkal" szoktam lenni bár ez nézőpont kérdése, hogy kinek mi a "jó" oldal. Mondok egy példát: Mondjuk Cod4 , gondolom 10-ből 7 ember azt mondja hogy a jenkik a "jók" hát szerintem kurv@ra nem.. én mindig az arabokkal voltam és jól teli küldtem ólommal a jenkiket..


Szóval nincs olyan, hogy "jó" vagy "rossz" persze nem szép dolog a kárörvendés de én nem bánom ha meghal 5 megszálló egy pokolgépes robbantásban Irakban csakhogy a példánál maradjak...


Az ártatlanok gyilkolása az viszont már kicsit sok. Én általában arra érzek késztetést, hogy megvédjem őket nem arra hogy kinyírjam őket :D

2009. júl. 20. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%

Nem tudom, kinek mi a "normális" vagy a "nem normális"...


De azt tudom, hogy engem nagyon mélyen érint a többi ember búja-baja-bánata-fájdalma!


Azonnal beleélem magam a helyébe, és úgy fáj (talán még jobban?), mint őneki... :[


Képtelen vagyok könnyek nélkül nézni a drámai vagy mélyen romantikus, érzelmes filmeket vagy a könyvekben is átélem a történteket.


Ha olyan képsorokat látok a TV-ben, ahol embereket kínoznak, bántanak, könny szökik a szemembe és mindig arra gondolok kétségbe esve : hol van ilyenkor az Isten?... Ha van valahol, hogyan hagyhat a Földön ENNYI szörnyűséget?!...


Nagyon meg tud rázni, ha valamelyik ismerősömről megtudom, hogy halálos betegsége van, vagy meghalt...


Volt már olyan is, hogy valakit nem nagyon szerettem (elég ronda emberi tulajdonságai miatt), de mikor megtudtam, hogy komolyan beteg lett, nagyon sajnáltam és nagyon örültem, amikor kijött a kórházból, és gyógyulni kezdett! :D


Nagyon nem szeretnék olyan ember közelében élni, akit boldoggá tud tenni más ember fájdalma! :[

Ez már nem simán gonoszság, hanem kegyetlen, hideg, szívtelen természetre vall!


Sajnállak, mert ilyen kegyetlen, hideg szívvel sosem fogsz tudni SZERETNI!


Sajnállak, mert nem ismered a legnagyobb és legmélyebb érzést a Földön, amiért érdemes élni...

2009. júl. 20. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
96%
Te nem vagy normális!
2009. júl. 20. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
90%

01:42


Jól van azért nem kell neki nyafogni. Ennyire csaknem súlyos a helyzet :D


Bár abban van valami ha mondjuk én véletlenül elesnék vagy valami és egy ember beleröhögne a képembe, olyan kárörvendősen akkor lehet, hogy széttépném az arcát :D szóval óvatosan ezzel azért..

2009. júl. 20. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
60%

"... Attól nekem is felmegy a pumpa, ha cigányok AKÁRKIT megvernek, mert ők alsóbbrendű lények és ilyenhez nincs joguk..." 8-O


MIVAN????...


Te tényleg nem vagy normális!


Nincs olyan az emberek között, hogy ALSÓBBRENDŰ meg FELSŐBBRENDŰ!!!... Ilyeneket a nácik találtak ki!


Minden ember egyenlő, senki nem különb és senki nem rosszabb a másiknál!


Mi lenne, ha ilyen nácik uralkodnának még mindig : téged simán "selejtnek" minősítenének és gázkamrába küldenének, mert nem vagy képes szeretni, csak gyűlölni és gonoszkodni!


Szégyelld magad, és a szüleid is szégyellhetik magukat, hogy ilyen kölyköt neveltek!

2009. júl. 20. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
98%
Azért nem mindig a szülők a hibásak. Amúgy a kérdésre válaszolva: nem, nem normális ha örülsz azon ha más meghal. Akkor azzal együtt kineveted a családtagjait, barátait, hozzátartozóit akik gyászolják. Szerintem az ilyen emberekből lesznek később azok, akik maguk is gyilkolnak. Szóval szerintem változtass magadon, és legyél kicsit toleránsabb.
2009. júl. 20. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
96%

hy

nem vagy ezzel egyedül :-)

egyik csaj (!) ismerösőm is dettó ilyen ( nem te vagy ? :D )

én nem ítélem el, mert ő ettől függetlenűl nagyon jó ember és ha a helyzet úgy hozza mindig segít ha kell. Múltkor pl. egy sebesült kobór macskát vitt el az állatorvoshoz a saját pénzéből, szal...


Viszont, ha te a való életben is ilyen "kemény, gonosz, senki nem érdekel" típus vagy, akkor ez nagyon nem jó és nem ártana megprobálnod kicsit toleránsabbnak lenni, kicsit változtatni a felfogásodon.

2009. júl. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!