Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért olyan előítéletesek az...

Miért olyan előítéletesek az emberek a négerekkel szemben?

Figyelt kérdés
nem hiszem, hogy az összes néger "rossz"..

2012. febr. 25. 00:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Ezt hol tapasztalod és miben nyilvánul meg? Mert honleányaink éppenséggel nem előítéletesek....

Amúgy meg valamilyen szinten mindenki előítéletes. A feketék a fehérekkel szemben, a munkaadók az idősekkel és a kisgyerekes anyukákkal szemben, előítéletesek az emberek a melegekkel, a rendőrökkel stb szemben.

2012. febr. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
randiztam ma egy néger fiúval és tök rendesnek tűnt meg minden, de szüleim meg testvérem azt mondja hogy nagyon vigyázzak vele, mert sok rosszat hallott a négerekről és hogy sokkal rosszabbak mint a cigányok...és már egyre jobban kételkedem benne, pedig elég rendes embernek tűnik
2012. febr. 25. 00:45
 3/18 anonim ***** válasza:
Egy dolog az, hogy Neked, tapasztalatlannak, milyennek tűnik - és más dolog a valóság.
2012. febr. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
mi a valóság?
2012. febr. 25. 00:59
 5/18 tetris ***** válasza:
44%

Annyi kedves, helyes magyar fiú van. Miért kell neked épp egy néger?

A szüleid valszeg arra gondolnak, hogy ha egy néger fiú lesz a vejük, akkor a gyermeketek sehova se fog majd tartozni. Mert se fehér nem lesz teljesen, se néger.

Ezt a fiút mindig idegenként fogja kezelni a magyar társadalom, akárhány éve is él itt közöttünk, mert annyira más, mint mi.

A szüleid se úgy értették, hogy ő személy szerint rossz, csak nem ilyen párt képzeltek el melléd. Meg tudom őket érteni.

Az ő országában valszeg szegénység, nyomor van. Ezért számára te egy főnyeremény vagy, hiszen hozzá képest gazgagnak túnhetsz számára. Ezért aztán ha már megkaparintott magának, de a kapcsolatotok nem sikerül, elég nehéz lesz lepattintani.

Aztán a vallás is egy komoly dolog. Ha netán muzulmán, akkor tényleg ne kezdj vele. Pláne, ha hithű, meggyőződéses.

Nehéz ezt megértetni, de hidd el, a szüleid jót akarnak neked. Hallgass rájuk. Legyen ez a néger fiú a jóbarátod, de ne több. A párod inkább legyen egy egyszerú, kedves, jólelkű magyar legény.

2012. febr. 25. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
38%
Magyarországon az emberek többségének gyakorlatilag mindenkivel baja van: zsidó, néger, homoszexuális stb. Ezen sem kell meglepődni. Gondolom, ezek az emberek életükben nem beszéltek még négerrel, de nem baj. Annak meg külön gratulálni tudod, aki azt írta,h inkább egy jólelkű magyarral ismerkedj. Ja, annyi jólelkű ember van a magyarok közt :)
2012. febr. 25. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
58%

Tőlem is mindig azt kérdezték amikor a külföldi férjem hivatalos ügyeit, hogy "olyan csinos kislányka, miért nem talált magának magyar férjet?"

Legszívesebben visszakérdeztem volna, hogy kedves hölgyem, maga miért nem talált magának magasabbat/nem ilyen tohonya hájas tehenet/ocsmány kampós orrút? Hát mert csak... mert megismertem, és ő kellett, vele akartam élni.


Amúgy meg igen, voltak magyar pasijaim. Én mindig 2-3 gyereket szerettem volna. Az egyik magyar pasim kijelentette, hogy mindenki barom aki ebbe a világba szül, ő nem akar gyereket. A másik elmesélte, hogy minden reggel átmegy hozzá az anyukája a lakásába és megcsinálja neki a reggelijét. A harmadik folyton a volt barátnőjéről nyavalygott... Aztán találkoztam valakivel, akinek ugyanazok voltak a céljai mint nekem, jól éreztük magunkat és nem számított hogy piros, zöld vagy hupikék.


Egyébként magyar férjből is ki lehet fogni olyat, aki veri a feleségét, vagy éppen halálra éheztetni a gyerekével együtt (volt a híradóban az az elmebeteg - és ő magyar volt), szóval a magyar férj sem garancia a boldog életre.

2012. febr. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

"de szüleim meg testvérem azt mondja hogy nagyon vigyázzak vele, mert sok rosszat hallott a négerekről és hogy sokkal rosszabbak mint a cigányok.."


Nekem pont fordított a tapasztalatom.

Egyszer egy kanadai srác mesélte, hogy minden lánytanítványának felteszi a kérdést (csak kíváncsiságból), hogy kezdene-e fekete fiúval. 100 % azt válaszolta, hogy igen, ha kedves, szeret, van munkája, tiszta, ápolt stb. tehát ugyanazok a feltételek, mint egy magyar fiú esetében. Utána megkérdezte, hogy és cigánnyal? 100 % elutasítás volt a válasz, hogy szó sem lehet róla, volt aki azt mondta, hogy az apja meg is ölné érte.

2012. febr. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Arra viszont senki se tér ki, hogy mi lesz ha majd megöregszünk. !00% az, hogy nem lesz támasza az illető "fekete". Neki más van a zsigereiben.

Szóval ezt ki lehet magyarázni minden irányba és lehet példákat is hozni ezret is. A lényeg: maradj a fajtádnál.

2012. febr. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Én velük élek együtt sajnos és olyan gusztustalanok egyszerűen a hányinger fog el amikor velem beszélnek.Olyan büdösek és bunkók.A multkor is beszólt két néger egy idős néninek.És nekem azt mondták,hogy imádják a fehér lányokat mert a fehér lányok csak szexelni akarnak.Na ezért nem szeretem őket(nagyon nagyon finoman fogalmaztam most)
2012. febr. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!