Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért van az, hogy ennyire...

Zsófi0657 kérdése:

Miért van az, hogy ennyire előítéletesek az emberek?

Figyelt kérdés

Sokan vannak úgy vele hogyha meglátnak egy 14-15 év körüli lányt, aki meglehetősen szép egyből leszólják. Nem egy olyan barátnőm van aki igazán szép, de semmi korához nem illő nincs benne.

Itt egy példa. Paprikanapokon az egyik osztálytársam (lány) meglátta az egyik barátnőm akit ő nem ismer, nem találkoztak még soha. Az első megnyilvánulása ez volt: Nézd az a lány mekkora ri*anc!! Mikor megemlítettem h ő egy jó barátnőm, és semmi oka ilyet mondani, akkor meg még neki volt baja velem, hogy hogy merek ekkora "ilyenekkel" barátkozni.

Nagyon sok ilyen ember van, amellett h egy nagyon roszz szokás, felettébb sértő és idegesítő tud lenni. Nem mondom h nincs lány aki ne adna okot erre, de nem csak ilyenek vannak a világon. :OO


2012. jan. 17. 15:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem ara mondják, hogy ribanc, aki szép, hanem aki úgy öltözködik és úgy sminkeli magát. Még akkor is ha az nem ribancos, csak a trendeknek megfelelő. Mert ez azt jelenti, hogy sokat foglalkozik a külsejével tehát másra kevesebb ideje marad. És ez tényleg igaz, régebben csomó időmet elvette a szépítkezés, de már rájöttem, hogy vannak számomra fontosabb dolgok is az életben.
2012. jan. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hátt szerintem az, hogy valaki több időd fordít a külsejére nem jelenti azt, h az illető egyből leminősíthető. Dehátt sokan ezt teszik.
2012. jan. 17. 16:33
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt azért mondja egy lány (nő) egy másikra, mert féltékeny a külsejére. Ha egy lány meglát egy nála csinosabbat (vagy legalábbis szerinte), akkor azt helyből leribancozza.
2012. jan. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen ez a probléma. :/
2012. jan. 17. 16:43
 5/6 anonim ***** válasza:
29%
Ezen igazán változtatni nem lehet. Ilyenek az emberek, rosszindulatúak és irigyek. A világ nagyrésze hamis képet mutat nekünk arról hogy mi a jó a helyes és a szép csak azért hogy ilyen vagy olyan terméket használjunk. És most ez idővel vagy jobb lesz, vagy rosszabb.
2012. jan. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves Első, nem kötekedni szeretnék, csak érdeklődöm, neked mennyi volt az a csomó idő? Én is sokat foglalkozom a külsőmmel, mindig van rajtam smink, stb, de nekem ez reggelente max 15 perc (haj és smink)....

Egyébként, 14-15 évesen még tényleg nem kéne sminkelni pl, nem csak azért, mert ler*bancoznak, de a bőrödet is tönkreteheted a nem megfelelő minőségű és mennyiségű sminkkel.

24N

2012. jan. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!