Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van ez 14 évsen? Néha...

Miért van ez 14 évsen? Néha szeretnék egyszerűen visszamenni oviba. Csak lenni a földön, játszani plüssökkel, legóval, kisautóval kockákkal, stb. apám szerint abnormális.

Figyelt kérdés
csak szeretnék így kikapcsolódni, és úgy nem törődni semmivel, és csak úg ellenni így. sőt többet is szeretnék, de az már nem írom le. még mielött valaki kitalálja NEM ERRE IZGULOK. ez csak egy ilyen érzés. anyukámtól kértem szülinapomra legót, és aszonta hogy gondolkodik rajta, de szerinte is abnormális....
2012. aug. 8. 23:58
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Legót kérni ilyen idős korban egyáltalán nem abnormális. Sok felnőtt van aki játszik vele, gyűjti vagy kiállításra megy. Sőt, vannak olyan legó játékok amiknek az összeszerelése bonyolultabb és nem kisebb gyerekeknek való. Ez egy kreatív hobbi lehet még a te korodban is =)


Egyébként ismerős a helyzet, amit leírtál. Nem magamról beszélek, csak fenn vagyok egy külföldi művész oldalon, ahol van a hozzád hasonlóknak egy külön csoportjuk. Köztük is van néhány iszonyat jó rajzos és van 30+ korban lévő is, akik ugyan így éreznek. Mielőtt valaki félreértené ez nem pedofília. Akit említettem annak azonos korú párja van =)


Egyébként néha én is elgondolkozok, hogy milyen jó lenne visszamenni oviba vagy alsóba. Szerintem nincs ezzel semmi baj =)

2012. aug. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
és akkor ők mit csinálnak? összejönnek, és játszanak mintha kicsik lennének?
2012. aug. 9. 21:50
 13/21 anonim ***** válasza:

Üzenem drága szüleidnek, hogy ők ne mondják azt, hogy abnormális, mert ez egyáltalán nem az....az oviban nem volt semmi gond, az volt a felhőtlen gyermekkorod...természetes hogy vágysz vissza abba az idilli állapotba az élet megpróbáltatásai elől...most vagy serdülő korban és ilyenkor a hormonjaid is érzékennyé tesznek akár fiú vagy akár lány....hidd el titokban anyukád és apukád is visszavágynak abba az óvodás állapotba...tudod, ha megkérdezed a legtöbb embert akkor abba az életszakaszba menne vissza ha lehetne. Kérjék anyukádtól 3D-s legót...mert elmondanám, hogy azzal a felnőtt korosztály is nagyon el szeret bíbelődni...és jó kellemes elfoglaltságot nyújt, melynek a végkimenetele is szemet gyönyörködtető...


Csak egy kérdést: A szüleid mit mondanának arra, hogy 23 évesen is a gyermekkori plüssmacimmal alszom...engem is abnormálisnak tartanának...elárulom nem az, mert az ember mindig kapaszkodik egy biztos pontba az életében ami biztonságérzetet nyújt neki....tanultam pszichológiát...nem sokat, de nem is túl keveset...és erről is szó esett tehát tudom mit beszélek....

2012. aug. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
értem. nem abnormális akkor. értem. de sajna a szüleim mást gondolnak e sztem lehet megmutatom nekik ezt a kérdést, azt lehet átgondolkodnak rajta. amúgy én is szeretnék plüssel aludni, de plüsseimet meg elégették, mert ugyebár már úgy sem kellenek, dobozban voltak, és elégették a kazánban:( Azért az nagyon fájt....am egyébként ha 2 ilyen ember összejön, az lehet még jobb nem? te merrevalósi vagy?
2012. aug. 9. 23:58
 15/21 anonim ***** válasza:

Ők is szeretnek játszani pl ilyen építős játékokkal, mint a legó. Többnyire szeretik a plüssállatokat és azokkal alszanak. Van amelyik overállt (asszem ez a neve) hord, de nem munka miatt. Meg amúgy szeretnek rajzolni és azoknak is ez a témája.


11-es voltam

2012. aug. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
overrált? az milyen. tudsz képet linkelni? hol van ez a fórum?
2012. aug. 10. 00:11
 17/21 anonim ***** válasza:
Ez az a ruha [link]
2012. aug. 10. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
és megtudod írni nekem hol van ez a fórum? mert meg akarom nézni. magyar fórum is van, ahol vannak hasonló emberek?
2012. aug. 10. 11:15
 19/21 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán ne érezd parának. Legtöbb ismerősöm, aki lego-zott, vagy bármilyen kreatív tevékenységgel töltötte az idejét a szüleid szerint abnormálisnak gondolt korosztályban, most leginkább építész/gépész/villamosmérnökök <- ez szimpla alkotási vágy, ami az embereket néha egész életükön keresztül végigkíséri, és van, akinél ez hivatás lesz. Annyi, hogy nem legóból építkezik, hanem ellenállásokból és tranzisztorokból, netán fogaskerekekből, téglából, vagy programkódokból.
2012. aug. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Jah, és még linkelnék egy videót.

http://www.youtube.com/watch?v=e7dy_NzrdWg

Ez egy lego robot, egyetem utolsó évében(!!!!!) tanultunk rajta. Volt, aki egyensúlyozásra tanította és építette, volt, aki mini légielhárítót csinált.

2012. aug. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!