Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Akkor most rossz barát vagyok? :S

Akkor most rossz barát vagyok? :S

Figyelt kérdés
A barátnőm azt mondta hogy talált 8 levelű lóherét (a növényt) én meg nem hittem neki,kicsit ki is röhögtem mert azt hittem tényleg csak viccelődni akar. :S De ő megsértődött és azt mondta hogy "Te aztán tényleg jó barát vagy mondhatom!!!" és elrohant...lelkiismeret furdalásom van,de szerintetek is én vagyok a hibás,vagy úgy gondoljátok hogy ti se hittétek volna el? :S

2012. aug. 9. 16:01
 1/5 anonim ***** válasza:
az négy levelű lóhere. nyolc levelű nem létezik.
2012. aug. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ok olyat én is találtam (4 levelűt) de ő 8 at mondott
2012. aug. 9. 16:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor vagy két négylevelűt fogott egybe, vagy duplán lát.
2012. aug. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a száránál összenőtt két négylevelű, vagy lucerna volt. :D
2012. aug. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Fogadjunk 10-12.:) Ha tényleg barátnők vagytok, úgyis kibékültök, ha meg egy ilyen kis apróság elválaszt titeket, akkor nincs mit tenni. Nem vagy rossz barát, én is kiröhögtem volna. Régebben velem is voltak ilyenek, hogy kiröhögtem/tünk valakit és ezért megsértődött. Most ha kiröhögök valakit az vagy megüt ,és ő is elkezd röhögni, vagy mind a ketten, rögtön röhögni kezdünk. Max kérj tőle bocsánatot,hogy pofátlan voltál, és kérd meg tőle ,hogy mutassa meg azt a xart. :P
2012. aug. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!