Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan változtassak magamon?...

Hogyan változtassak magamon? Teljesen magábazuhant, embergyűlölő ember lettem.

Figyelt kérdés

Nem tudom miért, talán az általános iskolai beszólogatások miatt sosem tudtam nevetni, ha nekem szólnak be, rendkívül könnyen magamra veszek mindent, és emiatt olyan szinten utálom az embereket, hogy nem szeretek közöttük lenni, inkább vagyok egyedül, magányos, állandóan magamba zuhanok, lelki betegségem már fizikai tüneteket is öltött (fogyás, állandó fejfájás). Nemigen tudom, mi lesz így velem.

18/F


2012. aug. 10. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Vannak olyan emberek akiket okkal gyűlölünk.Nem is kell mindenkivel foglalkozni elég ha egy két igazi rendes barátod van.Viszont ha nincsen az elég rossz.Néha szólj vissza nekik ha beszólnak az is sokat segíthet.A viccet is érteni kell, persze nem tudom hogy miket szólnak neked mennyire sértő vagy inkább csak "viccelődés".Nincsenek barátaid akikkel szoktál beszélgetni stb?
2012. aug. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én a helyedben elmennék olyan tanfolyamra, ahol színjátszást lehet tanulni. Nem kimondottan a színészet miatt, hanem azért, mert önismeretet tanulhatsz, barátokra lelsz, tanulhatsz is és lehet, hogy felfejlődsz emberszeretetből, meg másból is. :) Hasznodra válna!! Fiatal vagy még a gyűlölethez.


De szerintem, nem lehet elég hosszú az élet a gyűlölködéshez…

2012. aug. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Próbálj meg érdeklődővé válni, érdekeljen a ismerőseidnek gondja baja fájdalma. sokszor az fiatalok is azzal barátkoznak leginkább akinek elmondhat mindent és nem kell félnie attól hogy tovább mondja másnak. aztán vannak olyanok akik dicsekedni szeretnek önmagukat fényezni, el kell nézni még a te korodban ezt a negatív tulajdonságot is, hisz még csak most léptek ki az életbe és tulajdonképpen ti magatok is csak méregetitek önmagatokat te is és a ismerőseid is- tehát ne legyél durva és kritikus, de túl simulékony se, csak jó hallgatóság aki igazat ad mindig.


El kell járnod szórakozni és ismerkedni, nem ártana egy kis szerelmi kaland se...c..c.. ez hiányzott a vallomásodból!!

2014. jan. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bárcsak én is fogynék az embergyűlöletem miatt. Hogy érted el?
2014. szept. 19. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
"Barátokra lelsz". Létezik olyan, hogy barát? Nem hiszek benne. Mindenki a saját érdekeit hajtja, és egy szülőn kívül senkit nem érdekel, mi lesz a másikkal.
2014. szept. 19. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!