Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez öngyilkossági hajlam?...

Ez öngyilkossági hajlam? Veszélyes lehet? :/

Figyelt kérdés

Nincsenek barátaim, soha nem is vtak. Barátnőm se volt még. A 18. szülinapomat egyedül fogom ünnepelni. Iszonyatosan ronda vagyok. Nem tetszek a lányoknak. Mostanában napi szinten megfordul a fejemben az öngyilkosság gondolata. Régebben csak hetente 1x fordult elő, ez azóta fokozódott. Néha nagyon úgy érzem, hogy meg kellene tennem. Lehetséges, hogy 1x veszélyessé válok önmagamra nézve? :(


17/F



2012. aug. 12. 00:29
 1/10 anonim válasza:
Először is nyugodj meg! Erre többet gondolnod sem szabad!Minden ember ugyanúgy értékes!
2012. aug. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Írj privátot, ha szeretnél beszélgetni. Annyira nem hiszem, hogy gáz a helyzet. ;)


19/F

2012. aug. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
42%

Ha nem egész nap a humor kategóriában ontanád a hülyeséget, még hihető is lenne.


Ha pedig mégis igaz, akkor megvan a magyarázata hogy miért ilyen szánalmas módon, erőlködve töltöd a mindennapjaidat, azt gondolva hogy ez a közösség befogadott, pedig a humorba csak az emberek legalja ír, akiknek megnyugvás hogy az értelmetlen hozzászólásaikat is meghagyják.


Szóval szerintem kamu. Nemrég valakit már kitiltottak mert egymásnak ellentmondó kérdéseket tett fel, magáról különböző dolgokat állítva. Te is minél több értelmetlen dolgot kérdezel, annál hamarabb raknak ki.

2012. aug. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
24%
én a helyedben már rég megtettem volna
2012. aug. 12. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
30%

Ez öngyilkossági hajlam? IGEN


Veszélyes lehet? CSAK RÁD NÉZVE


A többi szöveg az nem kérdés, nem is érdekel...

2012. aug. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt egy időben öngyilkossági hajlamom, néha még mostanában is előjön, de végül valahogy mindig találok rá okot, hogy éljek. Biztos neked is van még dolgod a Földön:)

Ne add fel!

2012. aug. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
29%
Ezt sürgősen verd ki a fejedből! Hagyd abba a depressziót, mert igenis értékes vagy, csak nem fogod fel hogy azzal hogy öngyilkos lennél azzal nem oldanál meg semmit... Az mért lenne jobb? Csak gondolkozz el a kérdésen.. Mit éreznének a szüleid, a rokonaid, az ismerőseid.. Attól hogy most rossz passzban vagy nem jelenti azt hogy vége a világnak. Mindig jön jobb, fel a fejjel :)
2012. aug. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Ha olyan iszonyatosan csúnya vagy, változtass rajta, járj el fordászhoz, ha pattanás, kozmetikus.... öltözködj átlagosan, divatosan(a saját stílusodon belül... nemkell másokat majmolni) , ha megteheted. nem kell a focistákhoz hasonlítanod, nekem nem ők jönnek be, NE LEGYÉL IGÉNYTELEN... ne kockulj egész nap a gép elött. menj el egy buliba, ismerkedj, nem szoktam tanácsolni mert nem vagyok az interneten ismerkedésnek híve, de interneten is beszélgethetsz másokkal akik ugyanígy éreznek, még azis jobb a semminél... beszélgess a családoddal, ők is segíthetnek, próbálj a pozitív dolgokra odafigyelni :) gondolj bele hogy még mennyi év vár rád, az életed kis részét élted csak le... nem éri meg öngyilkosnak lenni... énis az akartam lenni egyszer, de énis ezekből merítettem, és abból ha megtenném hány életet tennék tönkre magam után. Gondolj a szüleidre, akárkire. Remélem segíthettem, ne haragudj ha valami sértőt írtam nem szándékos volt. Sok sikert a továbbiakban. 17/L
2012. aug. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd, hogy Isten vezessen. Ha ő nem vette el eddig az életedet, biztos lehetsz benne, hogy még van miért élned. Nyugodj meg! Ez az élet ajándék! Hidd el nekem, lesz jobb! Még véletlenül se tégy ilyet. Keresd meg azt a tevékenységet, amivel a legszívesebben törődsz, a drogozáson és a piáláson kívül! Fel a fejjel!
2012. aug. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Kriszti :) válasza:
Figyelj! Nekem naponta megfordul a fejemben a dolog,de ilyenkor belegondolok hogy a szüleimnek mennyi baj okozhatok. Amúgy próbálkozni kell barátokat szerezni. Engem a szó szoros értelmében kiutáltak az osztályból. Ha szeretsz rajzolni, sakkozni vagy van valami jó hobbid keress olyan embereket akikkel hasonló az ízlésetek. :) gondolj arra hogy ha neked rossz másoknak segíthetsz hogy ne éljék át ezt. Pl: Véradás( én megvárom míg 18 leszek és megyek adni) szemét gyüjtés, kutyakínzás elleni aláírásgyüjtés. :) Ne gondolkozz ilyeneken. Nem szabad.
2012. aug. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!