Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lányok egyedül vagyok azzal...

Lányok egyedül vagyok azzal hogy egy unalmas személyiség vagyok, depresszióval?

Figyelt kérdés

Egyáltalán ti mit értetek unalmas ember alatt?

Kötetek van ilyen?

Amikor ismerkedni próbálok akkor egy idő után elakadok mert ezoterikus témák összeesküvés elméletek érdeknek igazán és ha ezt nem vállalom fel akkor hirtelen nem is nagyon tudok érdemileg miről beszélgetni.

Persze rugalmas vagyok és van alapszinten ismeretem dolgokról, de ne lelkesülök értük.

Egyáltalán gyógyítható a magányból gyökerező depresszió?


2012. aug. 12. 09:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ezt én is szeretném tudni :(
2012. aug. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Yneh válasza:

Nem vagy egyedül .

Hogy gyógyítható e a magányból eredő depresszió ? Nem tudom, de remélem, hogy igen. Olyan emberekkel kellene megismerkedni akiket hasonló témák érdekelnek, csak hogy én se vagyok az a könnyen ismerkedő típus, régen az voltam , aztán valahogy minden megváltozott.Minden értelmét vesztette, már nem érdekelnek annyira a dolgok, mint pl.: a hétköznapi fecsegések. Gondolom ezért érzem én is unalmasnak magam .

2012. aug. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az tök jó, hogy ilyen dolgok érdekelnek!Engem is ezek hoznak igazán lázba! :)

Ja és ettől nem leszel unalmas!Tudod, ez mindenkinek mást jelent.Lehet, hogy valakinek unalmas vagy, de az a lényeg, hogy te fogadd el magad.

Én is csak azt tudom tanácsolni, hogy próbálj meg hasonló érdeklődésű emberekkel ismerkedni.

Szerintem te tudnád meggyógyítani magad.A gondolkodásodon kell változtatnod.Egy bizonyos szintig fontos a társaság, de a legfontosabb, hogy magaddal is boldog legyél!

2012. aug. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm.
2012. aug. 12. 11:55
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az összeesküvés elméletek tök izgalmasak.

Én nem érzem magam unalmas embernek, bár mondjuk engem kb minden érdekel. De attól még magányos voltam, elég sokszor küzdöttem már meg a depresszióval.

Tudod ki az unalmas ember? Aki rossz hangsúllyal, lassan beszél. Aki lassan beszél az bármit mondhat akkor is elalszok a mondandóján.


A depresszió gyógyítható. Változtass a magányodon. Ismerkedj. Ja, könnyű mondani, tudom.. De nekem is sikerült, és nem véletlen, hogy már jól érzem magam a bőrömben.

2012. aug. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!