Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bennem van a hiba? Egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennem van a hiba? Egyedül fogok meghalni! :DD L

Figyelt kérdés
Persze még csak 16 vagyok viszont igazándiból semmi komolyabb kapcsolatom nem volt.Többi barátnöim hónapokat jártak,szex stb stb én meg igen igen idétlenül kezdem magamat érezni hogy mégmindig egyedül vagyok. Nem tartom magam valami nagyon extra szépségnek,de a ronda kategoriába se sorolnám magam,vékony vagyok barna hosszú haj barna szemek közepes mellek stb. szóval szerintem átlag.Emellet igazán kedves személység tudok lenni és imádok másokat szorakoztatni :D Talán ez a gond? Úgy láom hogy azok alányok akik mogorvák szűkszavuak esetleg hülye pic~~k sokkal könnyebben boldogulnak,én meg mindig kifogom azokat akiket nem érdeklek ... hogy vakarjam le magamról a balszerencsét??? Vagy ti hisztek abba hogy valakinek van igazija? help
2012. júl. 19. 02:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%
El kell hogy szomorítsalak drága leányom. Te már 16 éves vénasszony vagy, és semmi esélyed sincs arra, hogy megtaláld az igazit. Megáshatod a sírodat.
2012. júl. 19. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha privát véleményt akarsz akkor küldj nekem privátban pár képet és a saját magadról alkotott képedet írd le.
2012. júl. 19. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kérd egy barátnőd segítségét pasizás téren. Biztos többet tud segíteni mint mi. Mondod neki, hogy kell neked egy pasi mert már régóta nincs, és hogy segítsen. Ha nem segít akkor nem a barátnőd. :d
2012. júl. 19. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Abban hiszek hogy már aludnod kéne, nem ilyen baromságokon gondolkodni. Mit tettél eddig azért hogy pasid legyen? Hányszor szólítottad le, hívtad el randira, próbáltál flörtölni neked tetsző egyénekkel? Gondolom nem sokszor... akkor meg mit akarsz? Nem fognak becsengetni, hogy "hééé itt vagyok, légy az enyém".
2012. júl. 19. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Azt nem írtad le hogy hol szoktál ismerkedni,mert ez egy fontos dolog,de van itt még valami


"mindig kifogom azokat akiket nem érdeklek" És akiket érdekelsz azokkal mi a baj?Rondák?

2012. júl. 19. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

manapság az a trendi h mindenki jár valakivel - de minek? ezt látja a kérdező, jogos, úgy érzi ő le van maradva mert az osztálytársaitól mást lát. de nyugi, a 16 év valójában igen korai még.

a barátnőid hónapokig jártak vkivel, szex is volt és már nem is járnak? na, ez nem hosszútávú kapcsolat, ki fognak égni gyorsan. és így nem lesz normális házasságuk.

ráérsz még! még később meglátod, ki jön be neked és te kinek jössz be, ismerkedsz, stb., aztán előbb-utóbb lesz valami!

2012. júl. 19. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem akarok illúzió fukker lenni, de ezt az igazi dolgot ezt szerintem felejtsd el hamarosan. Ön át fukkantás csak. És csak az tud bebizonyosodni egy élet folyamán, hogy nem az volt az. :) Szerintem egy felesleges önszívatás ebben hinni, persze ezért kapni fogok, és hogy gondolom, meg én vagyok a szararc, de hát ezt tapasztaltam a környezetemben, szóval Sprite.
2012. júl. 19. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 NightSpirit ***** válasza:
Ez nem balszerencse.. es ne akarj sablon lenni mint a többiek.. kocos barbi babák millioi nap mint nap az ucán.. ha a szeméiséged egyedi az csak jodolog ne köt békjoba sem a TV böl másolt arculat se az ami a divat diktál a saját egyedi szeméiség az ami miatt nem találsz barátot de epp ezaz ami különlegesé tesz.. ha feladod azonal körülvesznek de akkor egy reszed eltünik es beálsz a kocos barbibabák vegtelen tengerébe.. sok sikert kedves...
2012. júl. 19. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hmmm..hol is laksz?:D 16/f
2012. júl. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Vki 20on évesen magányban sínylődik, szal örülnöd kéne hogy még 16 vagy! Nincs benned hiba tuti aranyos vagy, csak hát a legjobb palik
2012. júl. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!