Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 hónappal a szakítás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hónappal a szakítás után (engem hagytak el) még mindig menekülök az egyedüllét elől, nem merek egyedül maradni az üres lakásban. Meddig lesz ez még így? 27/L

Figyelt kérdés
2012. júl. 23. 18:43
 1/5 anonim válasza:
amíg nem találkozunk
2012. júl. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 AvernusTriad ***** válasza:
Míg túl nem lépsz rajta. Vagy az idő, vagy az új párod segít ebben :)
2012. júl. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ezzel én is így vagyok, csak én 1,5 hónapnál járok és folyamatosan hajt a félelem, a legjobban az jön be amikor hullaként rogyok az ágyba úgy kimerítettem magam és egyből elalszom, gondolkodni sem tudok. a másnapi fáradtság meg megint csak abban segít, hogy ne gondolkodjak magamon, ne legyen időm szomorkodni.

nálam szerintem ez addig lesz így, míg nem lesz barátom.

2012. júl. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint 3 hónap még normális, nem vagyok menthetetlen? :) Másfél hónapos sorstárs, kitartás....
2012. júl. 23. 18:52
 5/5 anonim válasza:

Senki sem menthetetlen!

Én fél év után is ki voltam... de utána jött valaki aki segített. Hat hónapja vele vagyok!! :)

Amúgy sok mindentől függ... De legfőképpen tőled, hogy mennyire dolgozod fel, mennyire szeretted.... De fel a fejjel! :)

2012. júl. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!