Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit csináljak? Teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? Teljesen egyedül maradtam terhesen.

Figyelt kérdés

már 1 éve (!!!!) volt egy barátom, akit nagyon nagyon szerettem, mindig minden rendben volt, általában heti 3-4 napot rendszeresen együtt töltöttünk, ott aludt velem, stb szóval minden rendben volt.

aztán bejelentettem a nagy hírt, hogy kisbabánk lesz, amint elmondtam neki, mintha nem ő is lett volna, soha nem láttam ilyennek, ő nem akarja ezt a gyereket, és elviharzott.

akkor egy pár hétig a telefont sem vette fel, smsekre nem reagált, sehol se tudtam utolérni.

aztán mentem a lakására, soha nem jött ki, és kérdeztem a házmestert hogy látta e mostanában, és mondja hogy ez csak albérlet volt neki és kiköltözött. már itt nagyon meglepődtem hiszem abban a tudatban voltam, azt mondta nekem hogy a sajátja.

aztán a hab a tortán, megyek a kórházba a nőgyógyászatra, és ott látom a terhes feleségét, és egy kisfiút az ölében. én egy szót sem szóltam, azt hittem ott helyben összeesek. elmentem onnan.

azóta sem láttam. két hete történt a dolog.

el sem tudom képzelni mit hazudott a családjának, hol van napokig, míg velem volt, hogy az albérletet csak miattam tartotta fent.

egyedül maradtam terhesen, nem tudom mit fogok csinálni, szüleim meghaltak, testvérem nincsen, van egy két barátom de tőlük nem kérhetem, hogy neveljék fel a gyerekemet

házam legalább van, de hogy aztán mi lesz fogalmam sincs, egy biztos a kisbabámat megtartom.


2012. júl. 18. 15:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Gratulálok... Kérj gyerektartást a faszitól, ha nem áll veled szóba viheted jogi útra is a dolgot, ezen kívül sok mindent nem tudsz csinálni. Hány éves vagy ?
2012. júl. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Kemény dolgokon mentél keresztül, és kemény időszak következik. De a kisbabád miatt erősnek kell lenned és fel kell nevelned akár egyedül is. Amúgy sok hasonló nő talált már férfit aki a gyermekével együtt fogadta el őket és családként éltek tovább. Erre minden esélyed meg van. Ha a gyermeked megszületik akkor már nem nem leszek egyedül. Ott lesz a babád neked, akiben nagyon sok örömed lesz.
2012. júl. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ez a történet szomorú.Nagyon sajnállak téged:(Ezt a köcsög palit meg kinyiratnám.Próbáld meg elfelejteni és keresd meg a boldogságodat:)Másik férira gondolok.
2012. júl. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ebben mi nem tudunk segiteni. Rosszul választottál apát gyermekednek. Az becsülendö, hogy nem akarod elvetetni. Valoszinüleg egyedül kell felnevelned, vagy a leendö pároddal. Igyekezz tudatni az apával, esetleg családjával a helyzetedet ( esetleg ügyvéden keresztül)és azt, hogy a gyermektartásra igényetek lesz. Légy erös és kitarto!
2012. júl. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
20%

ne haragudj, hogy ezt mondom, de hogy a halál méteres kékeres f*szába lehet valaki ennyire eszetlen, mint némelyik csaj?!

de komolyan... valaki mondja már meg

a kérdésedre válaszolva: ha úgy vesszük, ezt becumiztad, mert egyedülálló anyaként el kell tartanod kettőtöket (dolgozni hol fogsz?), gyerekkel meg valószínűleg nem fogsz kelleni senkinek (sajnos ez van)

ha viszont úgy vesszük, örülj, anya leszel! (még ha nem is így tervezted el az anyaságot)

tudod, egyedül a gyereket sajnálom...

2012. júl. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nincs lehetetlen. Csak tehetetlen. Kezdj el munkát keresni, ha van akkor kicsit jobban hajtani. Ha megszületik a csöppség akkor is lesz lehetőséged eltartani, utána kell járni, hogy milyen segélyek vannak a gyes-en kívül. Egyedülálló szülőként van még jó pár támogatás amit igényelhetsz. A lényeg, hogy nem siránkozni kell meg sajnáltatni magad, hanem cselekedni, utána járni a dolgoknak. Ha pasi nem fizet gyerektartást, lehet kérni az államtól, hogy fizesse ki a csóka helyett, amit aztán az apán be fognak hajtani... :D
2012. júl. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

utolsó. gratulálok,paraszt vagy.


amit nem értek, az az hogy honnan tudtad hogy a felesége van ott a nőgyógyászaton?

egyébként meg próbálj meg kikapcsolódni, a babának nagyon nem tesz jót ha szomorú és stresszes vagy. a gyerektartást meg fizettesd meg vele. ez hatalmas felelőtlenség volt az ő részéről, de legalább mostmár tudod hogy ki ő. lehet hogy nehezebb lesz találni egy férfit gyerekkel,de ha igazán érdekled akkor ez nem fogja visszatartani. az anyasághoz pedig sok boldogságot!

2012. júl. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
nagyon sajnálom ami veled történt,de örülök,hogy ettől függetlenül amiken keresztül mentél megtartod a babát,hol laksz?hány éves vagy?én nem ítéllek el,mert nem tudhattad.Remélem jóra fordul az életed.
2012. júl. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

ne csak az ágyban legyél nagylány, hanem a következményeket is vállald felnőtt nőként, önállóan, ügyesen!

és lehetőleg ne úgy neveld majd h téged szolgáljon ki, hanem tudatosítsd, h önálló élőlényt kell nevelned majd belőle, aki nem lesz örökké a te tulajdonod, különben bele is őrülne, ha nem engednéd felnőni. csak mert tudom, az egyedülálló nők hajlamosak így nevelni egyszem gyereküket. ez a legfontosabb. ne tedd pokollá az életét!

2012. júl. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

nos nem áll szándékomban pokollá tenni a gyermekem életét.

kérdésekre válaszolva, 24 éves vagyok, és onnan tudtam hogy a felesége, hogy pont akkor szólították, hogy XY-né...

2012. júl. 18. 17:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!