Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a jobb ha 1 pár minden nap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jobb ha 1 pár minden nap találkozik vagy ha heti 3-4 alkalommal?

Figyelt kérdés

na az van hogy a barátommal a nap 24 órájából 7-8 mindig együtt vagyunk..és már egy ideje nem úgy érzek iránta mint az elején már nem akarok annyira vele lenni kicsit olyat érzek mintha szabadságra vágynék..:S van hogy szakítani akarok de van hogy úgy érzem hogy nem akarom lezárni ezt a kapcsolatot :S és a 6 hónap alatt egyszer sem volt velem bunkó de az elmúlt napban meg igen nagyon is bunkó volt velem:S lehet azért van ez mert sokat vagyunk együtt?? Tudnátok tanácsot adni??


19/L


2012. aug. 11. 09:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nem kellene naponta együtt lenni és meg Facebookon sem kellene beszélni, ezek mellett nem kellene egész nap netezni a laptopodon.
2012. aug. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

50%-ban jobb minden nap találkozni


Még jobb, ha akkor van kapcsolatod, amikor úgy érzed, szükséged van rá, és nem azért van, mert elvárja a társadalom. De ezt a mondatot talán nem is érted.

2012. aug. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Adjatok időt magatoknak is.Hát ha nagyon szakítani akarsz,akkor tedd azt,de nemhiszem hogy ezt szeretnéd.NE találkozzatok minden nap.Láttam már rá rossz példát,nem tesz jót.
2012. aug. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Egyénfüggő.

Mi pl. minden nap találkoztunk, hamar össze is költöztünk, azóta is (több mint két éve) szinte folyton együtt vagyunk, és nekünk így jó.

Ha neked valami nem tetszik, változtass rajta, ilyen egyszerű.

2012. aug. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

én úgy vagyok vele, hogy nem kell állandóan egymás nyakán lógni. eddig csak egy hosszabb kapcsolatom volt, de akkor sem voltunk mindennap együtt. suliidőben kicsit ritkábban, szünetben gyakrabban, de akkor sem mindennap.


igaz egy idő után már én is terhesnek éreztem a sok találkozást, meg mellette napi 4 alkalommal beszéltünk telefonon(az elején még talán 5x is,de a végére már ezt is meguntam, mert már az volt bennem, hogy már megint). meg nem is engedett nekem privát szférát és majd meg bolondultam

2012. aug. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
4 válasz : lehet jó minden nap találkozni de lehet ti sokszor mentek el ide-oda de mi minden nap nálunk vagyunk mindig ugyan azt csináljuk..
2012. aug. 11. 09:32
 7/20 A kérdező kommentje:
5 válaszadó :D te mit csináltál??
2012. aug. 11. 09:33
 8/20 Mókusgyilkos ***** válasza:
nem csak hegyén hanem éppen aktuális partner függő is a dolog. legalábbis nálam mindenképpen.
2012. aug. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Nem éppen, elég otthon ülősek vagyunk, mindketten.

De nem is ez a lényeg, hanem hogy az igények egyezzenek.

2012. aug. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Emberfüggő, mi igényeljük, hogy minél többet együtt legyünk, ha meg nem, akkor este 1-2 óra Skype, írásban.

6,5 éve vagyunk együtt.


Tanács: próbálj meg kevesebbet együtt lenni vele, ha nem változik, akkor lapát.

22/L

2012. aug. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!