Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik a jobb? Egy lustálkodni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a jobb? Egy lustálkodni szerető partner vagy egy búgócsiga, aki mindig pörög?

Figyelt kérdés
Ti milyen típusú emberkék vagytok?
2012. aug. 10. 03:12
 1/7 anonim ***** válasza:
57%

A lusta dögöket ki nem állhatom. Az örökmozgó pedig csak akkor jó, ha azért időnként le lehet állítani.

Magamat nagyon utálnám. Az első típusba tartozom.



23/F

2012. aug. 10. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szeressen lustálkodni is, néha le kell állni élvezni az életet :D Ha kell akkor tudjon pörögni is. Alapjáraton meg legyen az arany középúton.
2012. aug. 10. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

LUSTA!

Én is az vagyok, és ilyen partner kell nekem, a pörgősek felidegesítenek.

2012. aug. 10. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%

Én pörgős vagyok és pörgős lány kell. Nem tudok meglenni otthon, csak aludni járok haza. Nagyon ritkán van, hogy egy napot ellustulok, de akkor is sétálok pár kilómétert.


Szóval nekem pörgős partner kell.


Én nem tudnék oylat csinálni a párommal, hogy egész nap fekszünk és szexelünk, ki se mozdulunk az ágyból (sőt, a lakásból). Pedig sok csaj szereti ezt, én nem. Ha már délelőtt nem mozdulok ki, minden bajom van.

2012. aug. 10. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy kor után a férfi nem fog pörögni sőt nyugalomra lesz szüksége, továbbá az ilyen eltérő életformák ahol az egyik ember pörög a másik heverészik az érthető, hogy nem lesz hosszútávú. Viszont a lustaságnál figyelembe kell venni, hogy az nem lustaság ha az ember a munka után pihen ugyanis aki elvégezte aznap a munkát neki megérdemelt jutalma a pihenés. Sokszor látom a kollégista barátaim akik a koliban délig alszanak majd hazamennek hétvégére az asszony csöcsét szopogatni és egész hétvégén csak fekszenek és kipihenik a heti szórakozásukat. Így nem az a kérdés, hogy melyik a jobb, hanem számodra melyik embertípus a jobb!
2012. aug. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ahogy idősödök,már én is a lustább kategóriába tartozom,nem szeretek már pörögni.Úgyhogy az én tempómat aki el tudja fogadni,annak csak gratulálni tudok:) Amúgy néha nagyon nehéz megfelelő partnert találni minden tekintetben,ezt is beleértve.
2012. aug. 10. 14:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha a kettő közül kéne választanom, akkor a búgócsiga típusú partner, abban az esetben, ha nem erőltetne rám semmit, mert én bizony nem tudok egész nap pörögni. Lusta sem vagyok, de azért a minden este kötelező ereszdelahajamat buli nem szimpatikus (van ilyen ismerősöm...).
2012. aug. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!