Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Én most mért vagyok ilyen?

Én most mért vagyok ilyen?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok és vannak olyan furcsa érzéseim hogy pl meg látok egy kutyát meg érzem hogy mivan vele. nagyon érzékeny vagyok vannak zenék,képek videok amin elsírom magam és olyan furcsa érzéseim vannak amikor valamit megnézek pl egy videót hogy úgy érzem hogy megszakad a szívem ez egy videóról van szó. Magamba tudok szállni könnyen meghatódok tegnap néztem egy videót amin egy beteg kislánynak énekel Kovács Kati a hieg végig futott rajtam és mintha csapból folyt a kőnnyem néha úgy érzem hogy az ilyen beteg emberek (Gyerekeken) bármi áron is meghalnék hogy éljen!! nagyon furcsa fiú vagyok!! meg érzem aszt is hogyha valami jó vagy rossz kővetkezik tudom hogy hülyének néztek de mitől van ez??

2012. aug. 12. 13:03
 1/3 anonim ***** válasza:

6. érzék. Egyik ismerősöm mindent megérez, mindenkinek a fejébe lát. Meg se kell szólalnom tudja mire gondolok.

Amugy meg érzékeny vagy, ami nem gáz. Én is mindenen bőgök. Az más kérdés hogy én lány vagyok :D De végülis pasinál is elfogadható. Legalább is ha nem a barátnője előtt csinálja ezt. Mer van olyan csaj akit zavarnak a túl érzelgős pasik.

2012. aug. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyszerű, hogy megérzel ilyen dolgokat. Sok előnyöd lehet belőle. Mindenképp olyan munkát kéne választanod, ami emberekkel foklalkozik( orvos, pszihológus, tanár vagy ovóbá...). Az, hogy ilyen érzékeny vagy még változhat. Lehet, a serdülőkor miatt van. De ha ilyen is maradsz, az sem nagy gond. Én lány létemre nagyon ritkán sírok, de az pl. egyáltalán nem zavar ha egy fiú sír.
2012. aug. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
óóó az ilyen érzékeny emberek nagyon jó emberismerők! használd ki! (úgyértem például olvashatsz pszichológiai könyveket, hátha felkeltik az érdeklődésedet. pl. Allan Pease - Testbeszéd, Joe Navarro - Beszédes Testek. nagyon érdekes!:))
2012. aug. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!