Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagy a barátom és visszamegy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagy a barátom és visszamegy a régi nőjéhez? Rossz érzésem van, mindig megérzem amikor taliztak, máshogy viselkedik velem utána.

Figyelt kérdés

Amikor összejöttünk egy, szakítás után volt,nem fűztem

nagy reményeket a hosszú folytatáshoz,mert megmondta nem

képes nagy érzelmekre,nem tudja elfelejteni a volt barátnőjét.Én belementem így is,de közben beleszerettem.A lánnyal azóta találkozgat amióta szakítottak,gondoltam majd

elfelejti,de nem így lett.Elmondása szerint nincs köztük szex,de valami miatt nem tudnak elszakadni egymástól azt gondolom.Én szeretem őt ,mindent megteszek érte,az ágyban majdnem minden rendben van,de érzem ott is,hogy visszahúzza a szíve.Szrinte ez így jó amíg tart ,köztünk,de ha kérdezem szeret-e,csak annyi hogy jól elvagyunk.A lány közben elkezdett nyomulni,pedig tudja hogy már együtt él mással,és nagyon félek,hogy elveszítem.


2009. ápr. 30. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nézd ,ha annyira a régihez huza szive ,akkor el kell engedned,vagy elfogadod ,hoyg csak a második lehetsz a szivében,bár ez fájdalmasabb szerintem.lehet hoyg most még nincs szex köztük,(én erösen kétlem-)de elöbb -utobb lesz,ha ascaj nyomul,és a pasi odavan érte még...akkor mi itta kérdés?!gondolkozz,és dönts,eza szélmalomharc hosszu távon fárasztó tud lenni ám.elöször bezsélj vele komolyan,hoyg téged ez bánt,és ne találkozzanak,vagy talizzanak,de ugy ha et is ott lehetsz.és ha nem akarja,akkor pattintsd le szerintem,mert csak az idödet pocsékolod vele.sok sikert,és kitartást.
2009. ápr. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

esö avgyok... azt szertetm volan csak mondani még,hogy ne félj attól gha elveszited,mert ebböl amit elmondtál,soha nem is volta tiéd igazán.keress egy egy olyan pasit akinek te vagy mindene.lehet nem lesz egyszerü szakitani,de ne szenvedj,ha nem muszáj,a levélböl itélve fiatal vagy még...addig válts amig van lehetöséged válogatni.pussz.


26/L

2009. ápr. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Inkább a remény van bennem mint a szenvedés.Állítólag

azért szakítottak,mert az utolsó időkben nem akarta a lány

a szexet és mindig vitatkoztak emiatt.Mi sűrűn csináljuk és

arra gondoltam ha még mindig nem akar lefeküdni vele a lány,úgyis engem választ majd,mert az elején azt mondta,neki nagyon fontos a szex.Nekem nagyon jó vele,nem volt

ilyen figyelmes velem még senki,de egynél többször nem

csináljuk,neki elég.Gondoltam másképp lesz ha a lány végre

eltűnik az életéből,de attól félek nem fog,mert ha a barátom le akarta volna koptatni,már megtette volna és ezért félek mi lesz.

2009. ápr. 30. 19:55
 4/5 anonim ***** válasza:
megint én vagyok(én voltam eddig is.) kkor is azt mondom,hoyg szép dolog hoyg reménykedstz,de nem hiszem hyg van értelme.a szex nem minden ,ha érzelmileg jobban kötödika másik lányhoz,és ráadásul még szex is lesz vele,akkor alul fogsz maradni...higgy nekem,ne tisztességes játszma ez veled szemben.
2009. ápr. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az elmondottak alapján itt már nagyon nincs mit tenned, ne várj rá, akkor soha nem hagyja abba... Állítsd válaszút elé... Vagy befejezi a találkozgatást, vagy maradnak a randijai, és Te tűnsz el... Attól tartok, hogy hazudik azzal, hogy azt mondja, hogy nincs köztük szex... Lényegében vele van, te pedig szopsz...Durván fogalmazva. Szerintem csak etet téged, kell neki egy biztos pont az életében...

23/F

2009. ápr. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!