Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lehet neki se kellet volna...

Lehet neki se kellet volna elmondani mit tettünk? Bízzak benne hogy nem derül ki?

Figyelt kérdés

történet:

2 éve befogadtunk 2 macskát.. felnőttek stb.. egyik lány volt, szült kölyköket stb.. (kint voltak a teraszon/udvaron)

elajándékoztunk 4et, 1et megtartottunk.. azóta is csak szült és szült, de azokat a szomszéd néni kinyírta.. (mielött lehurrogtok gondoljatok bele... legalább 20-30 macska)..

most megint születtek 2.5 hónapja.. ők megmaradtak..

3at elajándékoztunk, maradt 2.. +2 nagy..

ma már anyukám megelégelte hogy tönkra tesznek mindent.. lehúzzák a száradó ruhákat, szétszedik a függönyt, szétvésik az ajtót.. kijukasztják a gumi medencét stb..

szal este elvittük, kitettük őket a szomszéd falu játszóterén..

ez nem igazán kéne kiderüljön (nem?) és inkább azt mondjuk mindenkinek hogy elajánékoztuk a piciket, nagyok meg kocsi áldozatai lettek..

én elmondtam egyik haveromnak.. úgy mondtam elejinte hogy kirakjuk mind a 4et.. de aztán mikor hazaértünk azt mondtam, hogy a piciket is elajádékoztunk...

de megkértem rá őt is, hogy mondja azt ő is, hogy annyit tud h elajándékoztuk a piciket, a nagyokat meg elütötték..

attól félek, hogy azalatt a fél óra alatt míg nem voltunk itthon, esetleg késöbb kikotyogja vkinek...


_________


olyan válaszokat hogy: ti állat kínzó..... minek kellet macska ha.......... hogy tehettetek ilyet .... hogy voltatok képesek..... nem kérnék... ugyanis gondoljatok bele... ha minden macskát megtartunk.. mostanra.. legalább 50-60 lenne...


2009. júl. 22. 00:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
50-60 macsaka tényleg sok lenne, de el lehetett volna vinni állatorvoshoz, megműti, és nem lesz kismacska
2009. júl. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
34%
jól tolta az anyamacska:D
2009. júl. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
50%
Téged kellet volna kitenni valahová amikor megszülettél!
2009. júl. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Hú most higgadtan próbálok válaszolni. Hát igen, ne hangoztassátok, hogy mit tettetek, mert nem szép dolog. Én megértem, hogy sok az 50-60 macska. DE miért nem lehetett ivartalanítani a macskátokat? Nálunk 6000 Ft-ért megcsinálja az állatorvos, és akkor nem kell aggódni azon, hogy mi legyen a kis macskákkal. Egyébként Magyarországon jelenleg az emberek nagy többsége szarik az állatok jogaira, nem törődik azzal sem, ha a szeme láttára vernek agyon egy ártatlan állatot, így nem kell agódnod, semmi bajod nem fog származni ebből. De szépen megkérlek, ha legközelebb fogadsz be cicát, akkor ivartalanítsd, és akkor nem lesz gondod ebből.
2009. júl. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
47%
Ha a nősténymacska megtarthat 1 kölyköt, akkor nem szül többet legalább 1-2 évig. -.- Talán nem kellett volna mind az összeset kinyírni, ha egyet megtartottatok volna, nem is lett volna 30 darab.
2009. júl. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
71%

Állatorvos,ivartalanítás!!!Ennyi emberség nincs benned? Inkább kinyírjátok azokat a szerencsétlen állatokat,meg kiteszitek őket a játszótérre?? És még csak nem is azért érzed magad szarul,mert ezt csináltad,hanem azért,mert lehet,hogy kiderül.

Tudod, én az állatkínzókkal pontosan azt tenném,amiket ők az állatokkal.Egy emberről nagyon sokat elárul az,hogy hogyan bánik az állatokkal.Gratulálok,kiállítottad magadról a szegénységi bizonyítványt.

Tudom,hogy nem ilyen választ vártál,de nincs kedvem megnyugtatni a lelked,hogy úgyse derül ki.

Könyörgöm,legközelebb ne menj az állatok közelébe!!!

2009. júl. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

képzeljétek..

szeretem az állatokat... most mondjam azt, hogy nincs 18k forintunk ivartalanításra? nem akartam felhozni.. de ez van..

amm.. elöször megtarotottunk 1 kismacsekot.. 6 hónappal születésük után megint terhes volt..

de különben is... ha mindíg csak 1 macskát tartunk meg.. és tök véletlen mind lány... egy idő után akkor is 20 macskánk van...

+.. ezek nem szoba cicák voltak.. ajtó elött találtunk madár tollakat, vmi egér szőrt stb..


és szerintetek... mi emberségesebb? kitenni 2 3hónapos kiscicát egy játszótéren az anyukkal, aki vigyáz rájuk, fog nekik madarat, vagy megölni?

_________


csak hogy ne legyen megint flame:

én nem nyírtam volna ki a kiscicákat.. szomszéd volt... én nem tettem volna ki őket.. (jobb mint megölni).. de szétszednek mindent, kilopják a kaját a spejzból.. és anyámnak elege let... tudtuk hogy megvédik magukat, fognak madarat szal nem halnak éhen + a kicsiket lehet befogadják....


amúgy is... miért kell arra gondozni hogy ha kitesszük csak megkínozzák őket?

2009. júl. 22. 23:43
 8/15 A kérdező kommentje:

ja és igen.... 6 válaszadóból 2en tudtak válaszolni... abból is 1, csak 3 szót ejtett meg az egész postban.. köszi mindenkinek...


+.. nem az volt a kérdés hogy szeritnetek mekkora tapló vagyok, hanem hogy kiderül-e?

2009. júl. 22. 23:44
 9/15 anonim ***** válasza:
45%
Internetezni van pénzed? Nem kell a rizsa, ó világi duma!
2009. júl. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
94%
"Ember, minden állatért amit megszeliditettél egyszer s mindenkorra felelős vagy!"
2009. júl. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!