Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak? Hogy nyugodjak...

Mit csináljak? Hogy nyugodjak meg?

Figyelt kérdés
Holnap találkoznom kell valakivel, akitől szabályszerűen rettegek. Ráadásul jelenleg a megérzéseim is rosszat súgnak vele kapcsolatban és pánikra hajlamos vagyok. Nem tudom, mit csináljak. Elkerülhetetlen. Mosolyogjak? Hogy ne mutassam a gyengeségem? A félelem gyengévé tesz... És hogyan higgadjak le?
2009. júl. 22. 01:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Viselkedj termeszetesen, ha alkalom adodik, akar mosolyoghatsz is.

De miert rettegsz tole? Valami rosszat csinalt neked?

2009. júl. 22. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A problémádat nem írtad le konkrétan,így nehéz tanácsot adni.A lényeg azonban,hogy ne lehessen rajtad látni,hogy rettegsz tőle.Próbálj természetesen viselkedni,csak arra gondolj,hogy higgadtan kell viselkednek.Próbáld elképzelni úgy a helyzetet,hogy minden símán ment,nem feszengtél,okosakat válaszoltál, és teljesen nyugodtan viselkedtél.

Lehet,hogy hülyeségeket írtam,de a probléma ismerete nélkül csak ez jutott az eszembe.

Sok sikert, ügyes leszel!

2009. júl. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!