Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Vietnámi lány vok és ha az...

Vietnámi lány vok és ha az utcán sétálok vagy elmegyek valahova, vannak fiúk akik megnéznek, felfigyelnek és ez annyira idegesít! Ennyire feltűnő egy (kínai)? (minket általában kínainak gondolnak. )

Figyelt kérdés
De lehet h csak képzelődök mert egyáltalán nem vok szép... vagy csúnya vok? Nem lehetne maszkot viselni?

2012. aug. 14. 22:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Nekem is az első gondolatom hogy kínai az illető nem tudom miért talán mert olyan sokan vannak. Szerintem sok srácnak tetszel is azért néznek meg.Miféle maszkot ? szerintem erre semmi szükség :D na meg csak még jobban megbámulnának.
2012. aug. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
84%

Vok lehetne vok a vok magyaroktól nem a vokot eltanulni vok, hanem a szépet és az okosat.

Lehet, velem van baj, de nekem nem tudsz olyan csúnya feketét mutatni, aki ne tetszene. (No jó, ne legyen másfél mázsa.) Lehet, akik megnéznek, azért teszik, mert tetszel nekik. Lehet, ők jobban észre veszik benned a bájt, mint te magad. Önmagadat megszoktad olyannak, amilyen vagy. Esetleg olyannak, mint képzeled magad. Ők meg akkor figyelnek fel rád, s szépnek találnak. Vagy érdekesnek. Persze bunkó parasztok is vannak. Azok meg úgy sem érdekelnek, szóval ne foglalkozz velük!

2012. aug. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Igazából nem is értelek titeket mi tetszik egy kínaiban?
2012. aug. 14. 23:01
 4/23 anonim ***** válasza:

Nem tudom mióta élsz itt, de gondolom már jó pár éve, szokj hozzá, hogy a magyar fiúk megnézik a szép vagy valamiért érdekes lányokat.

Tetszel nekik, lehet az alkatod miatt, az ázsiai lányok alkatra sok fiúnak bejönnek. Az meg, hogy vietnami mércével nem gondolod magadnak szépnek, lehet még a magyaroknak az vagy. Én elég sok időt töltök ázsiaiak között, úgy vettem észre hasonlóak a fogalmaink a szépről. Lehet te becsülöd alá magad.

2012. aug. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
3: Nekem most így provokatívnak tűnik az alapkérdésed. Lehet, nem is lány vagy, s nem is külhoni?
2012. aug. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Tại sao bạn sẽ là xấu xí?Tôi nghĩ rằng xinh đẹp.
2012. aug. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Öhm én Mo-n születtem 14 éve élek idő ez sok időnek számít szerintem :D
2012. aug. 14. 23:17
 8/23 anonim ***** válasza:

14 évesen soknak számít 14 év :)

Az hogy itt szocializálódtál nagyban megkönnyíti a dolgodat, de te itt mindig is különlegesség leszel, szokj hozzá, ez nem feltétlenül baj.

2012. aug. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, feltűnő. Pláne hogy csak 14 éves vagy. Én "kínait" csak éttermekben látok szinte, vagy túristákat, csoportosan, de ők mind idősebbek, "kínai" fiatal lányokkal nem nagyon találkozom. De ne zavarjon ha megnéznek, biztosan nem azért teszik mert csúnyának gondolnak vagy ilyesmi, hanem tényleg azért, mert ritkán látnak ilyet. Gondolom te is megnézed az olyan dolgokat/embereket amikhez/akikhez nem vagy hozzászokva. :P
2012. aug. 15. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Lehetne maszkot hordani? Persze, lehet. Miért ne? Akkor legalább tudni fogod, hogy miért nézegetnek: "Ez tuti megzakkant!"


Azt mondod, hogy a fiúk megnéznek. Ha ezt állítod, akkor ez azt is jelenti, hogy te is nézegeted a fiúkat, mert hiszen észreveszed, hogy néznek téged.


Arról nem írsz, hogy a lányok is megnéznének. Ha rondaságod vonzaná az emberek figyelmét, akkor a fiúk, a lányok, meg mindenki más is megbámulna. De nem erről beszélsz! Tehát gy látatlanban úgy gondolom, nem valami ronda látványosság lehetsz, hanem valami olyan jelenség, ami a fiúk figyelmét felkelti. Sok lányt meg az idegest, hogy észre sem veszik. Na, most menjen el az ember a nőkön.


Azt is írod, hogy "... egyáltalán nem vagyok szép". Engedd meg, hogy ezt inkább a fiúk döntsék el! A fiúk/férfiak jobban látják a nők szépségéhez, mint a nők. Ezért fiúk/férfiak. Te gondolhatsz magadról amit akarsz, de ez nem biztos, hogy egyezik a fiúk véleményével!


Közben az is eszembe jutott, hogy nincsenek bizalmas barátaid, senki sem mondta még neked, hogy milyen vagy?


Tipp: Ha tényleg olyan sokszor megnéznek téged, és annyira fúrja az oldaladat, hogy mi a fenét néz már megint egy srác rajtad, akkor kérdezd meg a srácot! Talán nem jön majd annyira zavarba, hogy meg tudja fogalmazni a valódi választ.


Egyébként ha megadod a neten fellelhető fényképedet, akkor a neten keresztül is megkapod a választ, hogy miért nézegetnek téged a fiúk! :-)

2012. aug. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!