Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerintetek a 16 éves kínai...

Szerintetek a 16 éves kínai lány doppingol?

Figyelt kérdés
tudom hogy van ellenőrzés is meg minden,de szerintem akkor is szed valamit.ti mit gondoltok?
2012. aug. 1. 12:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%
Vádaskodni lehet, de amíg nem ad pozitív teszet, addig felesleges ezen gondolkodni. Egyébként meg másokat is simán meglehetne vádolni nemcsak a kínaiakat.
2012. aug. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Osztom az elsö véleményt! De szerintem igen viszont ezt be kell bizonyittani így ez meg marad az én kis privát véleményemnek!
2012. aug. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
Itt már nem olyan szinten megy a dolog, hogy "szednek valamit", hanem olyanon, amire még talán kimutatási módszer sincs, vagy géndopping. De mivel minden világversenyen mindenki csinálja, majdnem egyenlőek az esélyek.
2012. aug. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
70%
Dehogy szed, csak amocskos amcsik nem bírják elviselni a vereségt, inkább azok szednek valamit! Mindég azok nyernek.
2012. aug. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
szerinte se. most ha a kínaiaknak olyan doppingjuk lenne amivel egy 16 éves lány világcsúcsot úszik, akkor mért nem adnak belőle minden úszójuknak? akkor minden számot nekik kéne nyerni. 1,7 milliárd kínaiból már csak a nagy számok törvénye alapján is simán lehet 1 aki így úszik. nem beszélve arról hogy a kínaiak évről évre többet költenek a sportra, minden tehetséget megtalálnak olyan válogatós rendszerük van...
2012. aug. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
46%

Figyelj, ezen a szinten az összes élsportoló doppingol, csak van, aki nem bukik le.

Egyébként a kínaiak azért nem buknak le, mert a WADA ellenőrök nem kapnak 6-8 hónapig vízumot Kínába. Ha meg nem írják bele az útlevelükbe, hogy ellenőrök, és úgy ellenőrzik őket, letartóztatják.

2012. aug. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%

Tutira van valami a dologban.

1 éve a világbajnokságon 7 másodperccel (!!!) rosszabb időt úszott 400 vegyesen, mint most az olimpián.

2012. aug. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%
Sem Kínában, sem USA-ban nem ellenőriz a WADA, így bármelyik szedhet bármit.
2012. aug. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

"1 éve a világbajnokságon 7 másodperccel (!!!) rosszabb időt úszott 400 vegyesen, mint most az olimpián."


2 éve viszont 4:33-at úszott az Ázsia játékokon. Tehát azért nem arról van szó, hogy 7 mp-t javult 1 év alatt. Persze ettől még kérdéses, hogy lehet-e 2 év alatt 5 mp-t fejlődni, de ez nekem nem tűnik annyira hihetetlennek.

2012. aug. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
22%
hát, szerintem nem! egerszegi Krisztina is 14 évesen nyerte meg az olimpiát :)
2012. aug. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!