Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szívesen írnék egy könyv...

Agyblokkoló kérdése:

Szívesen írnék egy könyv sorozatot csak attol féllek mindenki azzal fog szekálni. De nagyon akarom és azt is hogy nemzetközileg kiadják. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Legjobban az osztálytársaimtól és a tanároktól féllek majd ha elkezdődne.Nem a pénzért hanem azért hogy egy újat teremtsek.Nem íróként szeretnék majd megélni hanem sokféle dolgokon.De ez magánügy.

2012. aug. 16. 20:29
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtetem írni hogy név nélkül mégsem az igazi lenne mert akkor koldusok,csalók az embereket becsapnák hogy ők írták ezt a könyvet csak ugy tudnak írni hogyha lesz egy kis pénz náluk és elfogyott.Miközben én írnám.Szóval értitek.
2012. aug. 16. 20:32
 2/12 anonim ***** válasza:
Írd meg:D Akár úgy is lehet, hogy közben mások nem tudnak róla:) Aztán, ha úgy gondolod, jól sikerült, adasd ki, és akinek tetszik, tetszik; akinek meg nem, nem:D
2012. aug. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm egy jelszavas open office dokumentumot csinálok és apámat megkérem hogy küldje el a kiadóhoz neki van a több pénze a családban meg ö a megbízhatóbb.
2012. aug. 16. 20:42
 4/12 A kérdező kommentje:
Meg persze a jelszavat is küldöm a Dvd mellé mert CD nincs itt.Így már jó?
2012. aug. 16. 20:42
 5/12 anonim ***** válasza:

Mimimi, mivan...?

Hová sietsz még? Nyiss egy word dokumentumot és kezdj el írni, a többin meg majd utána gondolkozz. Most nem azért mondom, hogy letörjem a lelkesedésedet, de ha fiatal vagy még (akárcsak én) nem valószínű, hogy be tudsz fejezni egy regényt, pláne egy könyvsorozatot. A gondolkodásod, az életed, az érzelmeid kamaszként olyan gyorsan változnak, meg ugrálnak, hogy nehéz tartani magad a történethez, hiszen mindig máshogy próbálod folytatni (tapasztalat).

Szóval ne lihegd túl, kezdd el pötyögni, a többit majd meglátod :)

2012. aug. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

vagy ha nem is név nélkül, álnéven adasd ki:) mondjuk legyél Brian Blocker:D ha már a nemzetköziségnél tartunk:)

(érted, BrIAn, brAIn vagyis agy, ha nem angolul tanulnál) csak a nevedből gondoltam:D

2012. aug. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Tetszik utolsó utolsó elötti már évek óta terveztem hogy írok csak mindig más műfajban ebben igazad van de ha bűnügyi regény sorozatot írok akkor a a gengszter szerelmes lesz mondjuk a riválisnak a feleségébe.:)

Vissza térve az utolsóra akkor hogy dicsőíthetném dicső hazám hiába alázták porba a komunisták hiába alázták porba az árúló poltikusok és bankárok egyszer ismét győzelmet aratunk a hazzudó poltikusok és bankárok ellen.Amit írtam az egy szabadságharcnak a kezdete is lehet.Amit itt és most 2012 esztendejében forró nyári reggelén itt a Gyakorikérdések.hu-n Agyblokkoló írt.

2012. aug. 17. 08:46
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
mivan? szerintem használj majd vesszőket a könyvedben, mert így egy kukkot sem lehet érteni:D
2012. aug. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Vagy a képzeleted nagy,vagy az arcod.

Hogy mejik az azt nem tudom,de az utólsó kommentedbõl itélve az arcod

Majd pont a te nyavajás kis könyved fogja ki rántani az országot ebbõl a helyzetbõl?!?!

Az se biztos hogy jó a könyved,bocs még nincs könyved,mert egyelõre csak beszélsz!!De ha kész is lessz (amit nagyon nagyon kétlek) akkor is hatalmas rá a valószínûség hogy vécépapírnak is rossz lessz!!

2012. aug. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Elõzõ vagyok

Ja és amit mondtál hogy az lessz a könyv története,tudod az a gengszteres valami,na az elcsépelt-túlcsépelt sz*r sztori,amikor friss ötlet volt(már mint az elsõ ilyen nyálgombóc sztori)már akkor is sz*r volt!Amúgy úgy nagyon-nagyon könnyû hogy az apád csinál mindent -.-

2012. aug. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!