Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Álmomban érthetően értelmes...

Álmomban érthetően értelmes dolgokat mondok csak egy ideig a párom állítása szerint, már öcsém is mondta, halálra vannak rémülve, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

2012. aug. 16. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
mitől vannak halálra rémülve? mások különböző kínzási módszereit ecseteled feltűnő részletességgel? vagy a terroristák következő célpontját? nem értem,mitől vannak megrémülve. Mikor beszélsz,akkor is félnek tőled? Párom is értelmesen beszél álmában..még kérdez is és van,hogy válaszolok ő meg nyugtázza vmi "értem"-mel..vagy válaszol rá..persze másnap abszolút nem emlékszik semmi ilyesmire :D vicces :D
2012. aug. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok már gyerek korom óta...sokszor még el is lehet velem beszélgetni...örülj neki hogy te nem emlékszel rá...mert én emlékszek arra hogy mit mondok mit csinálok, viszont nem tudom kontrollálni...mást mond a szám mint amit gondol az agyam...ez egy nagyon aranyos dolog...vagy ki vagy merülve és dolgozik álmodban az agyad, vagy hajlamos vagy az alvajárásra...monnd meg nekik, hogy simogassák meg az arcod, vagy a kezed, hogy az agyad megnyugodjon és akkor abba fogod hagyni a dumcsit...ne ilyedj meg...nem pszihiátriai eset vagy és nincs baka az agyadnak...csak működik egy kicsit felügyelet nélkül...várom válaszod.
2012. aug. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
oh köszi ezt majd mondom neki :D legutóbb pl fel is ébresztettem elkezdtem ütögetni a vállát és mondtam neki valamit 2× és semmi többet, de én erre nem emlékszem szóval biztosan álmomban volt :D
2012. aug. 17. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!