Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Vannak itt olyan lányok, akik...

Vannak itt olyan lányok, akik kifejezetten értelmesnek gondolják magukat? és ha igen, miért gondoljátok ezt magatokról?

Figyelt kérdés

nem titkolom, nagyon sok buta lányt ismertem már meg eddig, és sajnos több köztük a felszínes ember, mint a fiúk közt. legalább is az én életteremről beszélek.


kíváncsi vagyok, hogy érdemes lányokat csak kiemelkedő teljesítményű zsenik közt kellene keresnem, vagy vannak egyszerű emberek közt is ilyenek?



2012. máj. 28. 18:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok kiemelkedő teljesítményű. Még a szakmámba sem. Nem is magamról gondolom azt, hogy értelmes vagyok, sokszor inkább mások gondolják rólam. Sőt, már azt is hallottam, hogy bölcs vagyok... A hibám viszont az, hogy rettenetesen hiú vagyok. Szeretek mélyebb témákról beszélgetni, de nem mindenkivel. Általában azzal, akit erre érdemesnek találok, és azt az első pillantásra meg tudom mondani, van egy megérzésem erre. Sajnos, már 14-15 évesen érettebb voltam a koromnál, így elég nehezen találtam barátokat, de most már egyre több olyan ember vesz körül, akivel el tudok beszélgetni.
2012. máj. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
és hogyan sikerült ilyen embereket találni?
2012. máj. 28. 20:34
 3/14 A kérdező kommentje:
mik azok a mélyebb témák?
2012. máj. 28. 20:35
 4/14 anonim ***** válasza:
Én értelmesnek gondolom magam. A külső visszajelzések alapján, mivel mindenkivel megtalálom a közös hangot és bárkivel képes vagyok
2012. máj. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
beszélgetni.. Ez lemaradt :)
2012. máj. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Mondjuk úgy,hogy én sem tartom magam butának.Megvan a magamhoz való eszem,azt hiszem minden helyzetben tudnék boldogulni,akár egyedül is.Önállóságra neveltek.

Rám is mondták már,hogy bölcs vagyok.Nagyon sokat filozofálok,elvontabb dolgokon is.Egy tipikus elmerülős,töprengő ember vagyok.Azt hiszem,ez sem a buták sajátossága.

Mellesleg nagyon sok dolog érdekel,nem csak a szépségápolás és a divat!:D Például.:természet,sport,művészet,filozófia,vallások stb...

2012. máj. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
mik ezek a mélyebb filozófiai témák, amik érdekelnek?
2012. máj. 29. 06:25
 8/14 anonim ***** válasza:
Csillagászat, tér-idő kontinuum, maga az univerzum működése, "Isten" - és a természet kapcsolata, burok-elmélet, rezgések, idegen bolygók és életek, emberi fejlődés és fejlettségi szint...nem tudom, dióhéjba ennyi jutott eszembe.
2012. máj. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
ezek szerint szerinted sincs sok hasonló érdeklődéső lány, nehéz találni ilyeneket ugye? mit értesz hiúság alatt pontosan? példa?
2012. máj. 29. 18:04
 10/14 anonim válasza:
Nem teljesítek kiemelkedően,és nem tartom magam semmilyen szempontból a legjobbnak. Én csak igyekszem törekedni a jóra.:D És tudom,hogy nem vagyok tökéletes,de mégis értelmesnek gondolom magam,mert azt be lehet látni beképzeltség nélkül,hogy az erkölcsöt,a figyelmességet és a gerincet nem lehet csak úgy megtanulni vagy megszerezni,és főleg nem olyan,ami annyira relatív lenne,hogy vitatni lehessen,mint pl a szépséget vagy a tudást/logikát. Az vagy van,vagy nincs. Attól még nem kell zseninek lenni,hogy eldöntsük,mikor bántunk meg és verünk át másokat,mikor csinálunk idiótát magunkból vagy másokból,és tiporjuk el a többieket,vagy mivel tesszük tönkre magunkat,és minek mi a következménye,illetve mit illik és mit nem illik mondani.(persze,van akinek ez nehezen megy,mert a társaság,ahova keveredett,lehúzza a színvonalat,de persze függ a neveléstől,meg attól,hogy mire fogékony az illető,stb,stb..) Ezt jobb esetben érzi az emberek többsége. Nem attól függ hogy valaki mennyit tanul,hogy élsportoló-e,vagy hogy mi akar lenni.Bár az befolyásolhatja az illetőt,hogy mennyire érdeklődő,mert akit több dolog érdekel,az nyilván szélesebb látókörben jobban át tudja látni a dolgokat,de ez részletkérdés,olyan dolog,ami nem attól függ,hogy mennyit tanul,hanem hogy áll hozzá. Nem attól függ,hogy szép vagy ronda,kihívó vagy szolid,és sorolhatnám az ellentéteket. Ezek csak fölösleges beskatulyázások.:D Az értelmes mindenhol ott van,csak sokan nem is gondolnák vagy a kora vagy a külseje,vagy a végzettsége miatt,de ez csak az én véleményem. Na,most hogy írtam egy regénnyi "hegyibeszédet" következtetésképp közölném,hogy igen,vannak az egyszerű emberek közt is értelmesek,sőt! De a kettő nem helyettesíti egymást. Hiába jó valaki emberileg,ha nagyon buta,ugyanott van,mint egy olyan "zseni",akiben nincsenek érzelmek.-csak más szempontból.
2012. jún. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!