Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kezd elegem lenni abból, hogy...

Kezd elegem lenni abból, hogy mindenki ribancnak tart csak azért, mert hülyeségnek tartom a monogámiát. Igazuk van?

Figyelt kérdés
Mindig akad szerelmi (akár állandó) partnerem aki elfogad, de az ismerősök, idegenek állandóan ítélkeznek felettem. Most csak azért tényleg rossz ember lennék, mert nem kívánok egy ember mellett megmaradni évekig - évtizedekig? Egyébként 26 éves nő vagyok, természetesen régebben voltak hosszabb ideig tartó párkapcsolataim, de közben rájöttem, hogy enélkül sokkal jobban érzem magam.
2012. aug. 17. 16:25
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
100%
26 évesen lehetne annyi tartásod, önbizalmad, kialakult értékítéleted, hogy ne érdekeljen mit mond más, és pláne ne itt érdeklődj vadidegen emberek hozzáállásáról ezügyben.
2012. aug. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is így teszek, de tényleg rib.nc vagyok!
2012. aug. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell elmondani senkinek, ha valaki mégis megjegyzést tesz rád, akkor mondd, hogy semmi köze hozzá. Számíthasz még hasonló megjegyzésekre, mert nő vagy, ezért a társadalom elítél, nem kell vele foglalkozni.
2012. aug. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
48%
Én egyetértek veled. ... Találkoznunk kellene, ezt megbeszélni egy kicsit jobban. 35F
2012. aug. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
63%
Ezek a dolgok nem is fognak változni,a férfiak élvezik ha alázhatják a nőket a felfogásuk miatt,ez annyira természetes és élvezetes számukra hogy h*lyék lesznek változtatni rajta,annyit mondok:légy erős.
2012. aug. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
30%

Igazuk van.

Mi a francnak jó f*szról, f*szra szállni, ugyanez fordítva a hapsiknál is... Hihetetlen, egyes emberek ennyire nem tartják magukat, hogy fontosabb a lábuk köze, aztán majd évekkel később fogják a fejüket, idősen is, mikor nem lesz mellettük senki, egyedül lesznek, hogy szó szerint elk*rták az életüket.

2012. aug. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
56%
És pont az ilyen férfiak és nők miatt megy ez a hatalmas erkölcstelenség a világban, képtelenség normális életet kialakítani, mert vérszemet kapnak olyanok is, akik azelőtt megbízhatóak voltak, egy életet lehetett rájuk alapozni, most meg már a saját párunktól is félni kell, mert ennyire szörnyű a világ, vajon mikor kattan be ő is...
2012. aug. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
39%

Élheted így az életed egy "szeretem a f*szt" pecséttel a homlokodon, de majd amikor családot szeretnél 30 felett ne csodálkozz ha majd nem fogsz kelleni senkinek sem, mert a pecsét ott marad és tudni fogják hogy "Jaa tényleg ez az a csaj aki...."


N22

2012. aug. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

16:47 -nek.

Szerintem az ember igényei idővel megváltozhatnak, ezt el kell fogadni. Ha együtt vagy valakivel, az nem garancia arra, hogy életed végéig szeretni fog téged, mert a szerelem sajnos sok esetben elmúlik. Szerintem ez nem azt jelenti, hogy az illető bekattan..

2012. aug. 17. 16:58
 10/21 ASOT ***** válasza:
100%

nincs ezzel semmi baj!

Ne azért legyél valakivel mert mások szerint az a jó.

Ahogy neked jó úgy éld az életed.

És 26 évesen fiatal vagy még.

Nem kötelező letáborozni ha nem találsz olyat.

28/f

2012. aug. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!